Nederland Zeeland Middelburg Fletcher Hotel Restaurant Middelburg
  • Geldig t/m 1 okt 2022
Fletcher Hotel Restaurant Middelburg Fletcher Hotel Restaurant Middelburg
Waarde €   110,00
€ 25

Overnacht in het historische stadshart van Middelburg

Fletcher Hotel Restaurant Middelburg - Nederland - Middelburg

Geniet in de Zeeuwse hoofdstad waar van alles te doen in: leer alles over de geschiedenis van de VOC, bewonder een van de 1200 monumenten, maak heerlijke fiets- en wandeltochten, smul van Zeeuwse fijnproevers of ga eindeloos shoppen in de smalle, pittoreske winkelstraten! En na een bruisende dag kom je heerlijk tot rust in het Fletcher Hotel-Restaurant Middelburg.

  • 1x een overnachting in een Fletcher-hotel (3 sterren)
  • Keuze uit ruim 20 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit circa 80 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag €5,- p.p.p.n.)
  • Gratis Wi-Fi