Nederland Gelderland Beekbergen Fletcher Hotel De Wipselberg Veluwe
  • Geldig t/m 1 okt 2022
Fletcher Hotel De Wipselberg Veluwe Fletcher Hotel De Wipselberg Veluwe
Waarde €   110,00
€ 25

Heerlijk verblijf in een bosrijke omgeving

Fletcher Hotel De Wipselberg Veluwe - Nederland - Beekbergen

Overnachten op een prachtig landgoed in een heuvelachtige omgeving? Dan ben je bij Fletcher Hotel-Restaurant De Wipselberg-Veluwe aan het juiste adres! Het hotel is de ideale uitvalsbasis voor eindeloze fiets- en wandeltochten over de prachtige Veluwe.

Dit hotel is één van de diverse Fletcher hotels die je kunt boeken met je voucher.

  • 1x een overnachting in een Fletcher-hotel (3 sterren)
  • Keuze uit ruim 20 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit circa 80 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag €5,- p.p.p.n.)
  • Gratis Wi-Fi