Nederland Overijssel De Bult Fletcher Hotel De Eese- Giethoorn
  • Geldig t/m 1 okt 2022
Fletcher Hotel De Eese- Giethoorn Fletcher Hotel De Eese- Giethoorn
Waarde €   110,00
€ 25

Overnachten nabij het Venetië van het Noorden

Fletcher Hotel De Eese- Giethoorn - Nederland

Middenin een prachtige groene omgeving vind je het viersterrenhotel Fletcher Hotel De Eese-Giethoorn. Gelegen tussen meerdere nationale parken is dit een ideale uitvalsbasis voor fiets- of wandeltochten door ongerepte natuur. Nabij het Hotel ligt het pittoreske Giethoorn. Voor een unieke ervaring ontdek je dit “Venetië van het Noorden” per boot!

  • 1x een overnachting in een Fletcher-hotel (3 sterren)
  • Keuze uit ruim 20 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit circa 80 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag €5,- p.p.p.n.)
  • Gratis Wi-Fi