Nederland Gelderland Wageningen Fletcher Hotel de Wageningsche Berg
  • Geldig t/m 1 okt 2022
Fletcher Hotel de Wageningsche Berg Fletcher Hotel de Wageningsche Berg
Waarde €   110,00
€ 25

Natuur en stad in een schitterende omgeving

Fletcher Hotel de Wageningsche Berg - Nederland - Wageningen

Midden in de bosrijke omgeving tussen de Utrechtse Heuvelrug en de Nederrijn vind je het luxe viersterren Fletcher Hotel-Restaurant De Wageningsche Berg. De prachtige natuurlijke omgeving is een ideale locatie voor fiets- en wandelroutes. Grote steden zoals Wageningen en Arnhem liggen ook dichtbij. Hier kan je uitgebreid winkelen of heerlijk kan vertoeven bij diverse hotspots.

  • 1x een overnachting in een Fletcher-hotel (3 sterren)
  • Keuze uit ruim 20 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit circa 80 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag €5,- p.p.p.n.)
  • Gratis Wi-Fi