België Oost-Vlaanderen Gent Campanile Hotel Gent
  • Geldig t/m 31 mrt 2021
Campanile Hotel Gent Campanile Hotel Gent
Waarde €   100,00
€ 35

Ontdek de cultuurstad Gent

Campanile Hotel Gent - België - Gent

Ontdek Gent vanuit Campanile Hotel & Restaurant Gent. Dit hotel ligt op slechts 5 kilometer van het centrum en is een uitstekend startpunt om de bruisende cultuurstad met zijn roemrijke verleden te ontdekken. Bewonder de oude gildehuizen met mooie trapgevels, beklim het Belfort voor een prachtig uitzicht of maak een rondvaart over de Gentse wateren.

Gemiddelde score 6,1 (88 reviews)
lidaruAEsK
05 september 2020
Afgelopen nacht hebben wij de nacht doorgebracht bij het Campanile hotel te Gent. We hebben het prima gehad, de kamer is klein maar alles is aanwezig en erg schoon. Een prima ontbijt en een prettige ontvangst. Wij hebben het erg naar onze zin gehad. Zeker een aanrader.
janjo5862
24 augustus 2020
simpel en gedateerd hotel (vergelijkbaar met de hotels langs de Franse snelwegen) personeel vriendelijk en service gericht kamers simpel en vrij hard bed en eenvoudig ontbijt (geen buffet) heb 149 betaald voor 2 overnachtingen (denk dat ik te veel betaald heb voor wat je krijgt) gaan al 10 jaarmet hotelkamerveiling op pas en in de meeste gevallen zeer mooie hotels en kamers
Bärbel van der Weele
21 augustus 2020
Eenvoudig, schoon, netjes, vriendelijk
hettypvDa9
05 maart 2020
Zeer vriendelijk personeel. Slechte, armoedige en erg gehorig kamertje. Vlakbij fabriek die de hele nacht lawaai produceerde. Ontbijt prima. Niet voor een herhaling.
gerritfee
15 juli 2017
Geweldige ontvangst en alles keurig uitgelegd. Kamer was netjes en een goede douche. Alles keurig geregeld. Zeker voor herhaling vatbaar.