Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Waarde €   90,00
€ 12

Overnacht omringd door de prachtige Veluwse bossen

Mennorode - Nederland

Hotel Mennorode is een rustig, comfortabel en duurzaam hotel, prachtig gelegen op de Veluwe. In de buurt van het hotel is veel te beleven. Zo maak je de mooiste fietstochten en boswandelingen of breng je een bezoek aan Paleis het Loo. Ook kun je lekker een dagje naar bijvoorbeeld het Dolfinarium, de Apenheul, wellnessresort de Zwaluwhoeve of pretpark Walibi Holland.

  • 1 x overnachting in Cosy hotelkamer
Gemiddelde score 7,8 (533 reviews)
Michel080962
22 oktober 2020
Hotel Mennorode is een groot maar goed hotel. Vriendelijk personeel met ook een goed restaurant. De douche was gedateerd, maar heel erg schoon.
jmks88
21 oktober 2020
Mooi hotel met mooie kamers prachtige omgeving en vriendelijk personeel Ontbijt en diner ook super
rugerpXj5q
18 oktober 2020
Zeer gastvrij. Heerlijk ontbijt in buffetvorm. Kamers waren schoon en prima in orde. De ligging is super mooi voor wandelen en fietsen. We hebben er echt van genoten.
bcvors3GXl
17 oktober 2020
Heerlijk hotel in een mooie moderne kamer. Je loopt zo het bos in en de omgeving is prachtig. Er wordt ook heel erg goed rekening gehouden met het corona virus.
AS53
17 oktober 2020
Erg kleine kamer, nauwelijks bewegingsruimte en slecht licht. Personeel vriendelijk, eten goed en omgeving prachtig. Maar of wij nog een keer gaan ... ?