Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Mennorode Mennorode
Waarde €   110,00
€ 49

Ontdek 3 dagen de Veluwe vanuit een duurzaam hotel

Mennorode - Nederland

Hotel Mennorode is een rustig, comfortabel en duurzaam hotel, prachtig gelegen op de veluwe. In de buurt van het hotel is veel te beleven. Zo maak je de mooiste fietstochten en boswandelingen of breng je een bezoek aan Paleis het Loo. Ook kun je lekker een dagje naar bijvoorbeeld het Dolfinarium, de Apenheul, wellnessresort de Zwaluwhoeve of pretpark Walibi Holland.

Een 3 daags arrangement voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting in Cosy kamer
Gemiddelde score 7,7 (522 reviews)
ldekloa6yd
25 september 2020
Prima kamer klein maar met alles aanwezig. Bedden goed. Badkamer gedateerd. Ligging is middenin het bos op een klein half uurtje lopen van elspeet. Avondeten erg lekker. Bediening vriendelijk
calimero4you
24 september 2020
Mooi gelegen hotel, vriendelijk ontvangst, kregen gratis een upgrade van de kamer.
vanschothorst
21 september 2020
Prima!
dinekeQ80C
16 september 2020
Mooi gelegen hotel,goed ontbijt,receptie zeer vriendelijk ,alleen graag meer beveiligde stalling voor de fietsen.
dickm
16 september 2020
Bij aankomst genoeg parkeer ruimte, nette ontvangst en goed onderhouden schone kamers.en er wordt een prima ontbijt gepresenteerd. Grootschalig complex met een kleine camping op het terrein, waar overigens geen hinder van werd ondervonden. Het park, waar overigens een heideveld en bos met veel wilde zwijnen aangrenst, is keurig onderhouden. Het aanwezige personeel is uiterst vriendelijk, zeer beleefd en behulpzaam.