Nederland Zuid-Holland Delft Best Western Museumhotels
Best Western Museumhotels Best Western Museumhotels
Waarde €   99,00
€ 2

Ontdek het historische stadshart van Delft

Best Western Museumhotels - Nederland - Delft

Het Best Western Museumhotels Delft is gevestigd in 3 verschillende monumentale grachtenpanden in het stadshart van historisch Delft. In dit bijzondere viersterrenhotel ervaar je een unieke sfeer dankzij de vele kunstwerken. Ontdek de charme van Delft met haar vele grachten, smalle steegjes en knusse pleintjes.

Gemiddelde score 7,8 (37 reviews)
tapenco
05 juli 2020
Nette zolderkamer. Wel een kraakvloer. Prima locatie.
vangelderkrisman
26 juni 2020
Hele fijne accommodatie. Midden in centrum zeer centraal. Dicht bij station. Was onze tweede keer komen nog graag weer een keer terug.
vangelderkrisman
25 juni 2020
Weer heerlijk genoten van twee dagen Delft. Samen met dochter. Prachtig weer. Was onze tweede keer. Komen beslist weer.
navins8Co0
21 juni 2020
Top Top Top, klantvriendelijkheid, netjes opgeruimd en zeer schone omgeving.
moreinfo
21 juni 2020
Heel mooie grote kamer, heel rustig, gesloten plaats voor de fiets. Ik wil graag teruggaan