Nederland Gelderland Bronckhorst Herberg de Gouden Leeuw
Herberg de Gouden Leeuw Herberg de Gouden Leeuw
Waarde €   99,00
€ 1

Overnacht in een monumentale boerderij in de achterhoek

Herberg de Gouden Leeuw - Nederland - Bronckhorst

Het kleinste stadje van Nederland, genaamd Bronckhorst, telt slechts 150 inwoners en heeft een romantische en authentieke uitstraling. Hier tref je één van de oudste en mooiste stadsboerderijen van Nederland... Het rustig gelegen Hotel Restaurant Herberg de Gouden Leeuw.

  • Gratis kopje koffie tussen 15.00 en 17.00 uur op de dag van aankomst
Gemiddelde score 7,4 (383 reviews)
Negus2011
23 mei 2020
Een kleine maar prima kamer voor een nacht. Badkamer perfect zo ook het bed. Ontbijt uitstekend. Kwaliteit/prijsverhouding was prima.
jgjhaas
18 maart 2020
Ons bezoek kon niet doorgaan ivm de coronavirus dus geannuleerd. Wij hadden het ontbijt van te voren betaald maar we kregen geen tegoedbon of geld terug of fiftyfifty. Was daar over ontstemd maar hotelpersoneel vonden het heel normaal dat wij niets terug kregen. Waren in mail erg onbeschoft ga daar dus nooit meer heen hoe goed ze ook mogen zijn. Directie neemt mij wat kwalijk maar stopt al het geld in eigen zak. En begrijp me goed ik word er niet rijker op maar het gaat mij om het principe.
jan rienk
17 januari 2020
Een prachtig hotel in een zeer oud, maar uiterst fraai gerestaureerd pand. Hotelkamer met zicht op de sterren, enkele gangetjes door om er te komen. Prima ontbijt in een fraaie eetzaal
jean.jWG3g
25 oktober 2019
Het ontbijt was heel goed. Het diner is heerlijk Het overnachten in de zilverlinde was minder, zeer verouderd en het ruikt er niet fris.
marijkhO4C
31 augustus 2019
Wat een kleine kamer!!!!!!!!!1. Velux dakraam met een kapot hor, geen ventilator te verkrijgen, dus bloedheet.Schuine wand en je kon niet naar buiten kijken. Er was alleen een kleine ruimte om bloesjes op te hangen, broeken en jurken kon je er niet hangen. Prima douche! Serveerster was eerst wat stug maar trok later bij. Heerlijk gegeten en de kamer was schoon.