Nederland Noord-Holland Katwoude Van der Valk Hotel Volendam
Van der Valk Hotel Volendam Van der Valk Hotel Volendam
Waarde €   120,00
€ 1

Overnacht in de parel van de Zuiderzee: Valk Volendam

Van der Valk Hotel Volendam - Nederland

In het viersterrenhotel Van der Valk Hotel Volendam ervaar je de jarenlange traditie van ouderwets gastheerschap met welgemeende gastvrijheid. Gelegen op slechts 3 kilometer van Volendam is het de ideale uitvalsbasis voor leuke tochtjes in de omgeving zoals een bezoek aan de Zaanse Schans of een boottocht naar Marken.

  • Airconditioning, kluisje en koffie en thee faciliteiten op de kamer
  • Gratis gebruik verwarmd binnenzwembad
Gemiddelde score 8,4 (597 reviews)
pmmeijer
03 juli 2020
Prima Hotel! Pracht fietsomgeving
Tontje58
02 juli 2020
Mooi en goed gelegen hotel, jammer dat het zwembad sommige dagen volledig volgeboekt is en dat je dan die dag niet kunt zwemmen.
ikdinges
02 juli 2020
Mooi hotel,geweldige kamers en service. Een aanrader
lvanduikeren
29 juni 2020
Een geweldig hotel zeker voor herhaling vatbaar
Veldmanvrijburg
29 juni 2020
We hebben een heerlijk weekend gehad. Echter vond ik het hotel inmiddels erg gedateerd. Niet meer van der Valk waardig. Personeel onwijs aardig en behulpzaam, al was ons ontbijt bijna 20 min te laat op de kamer. Verder hebben wij ons uitermate verbaasd over een serveerster die het terras buiten moest verzorgen die uitgebreid haar privé zaken luid en duidelijk besprak met een gast ook op het terras die ze duidelijk kende. Dit tafereeltje duurde zéker 45 min. Erg bijzonder was dit.