Nederland Gelderland Groesbeek Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen
Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen
Waarde €   90,00
€ 29

Wellness en ontspanning nabij Nijmegen

Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen - Nederland - Groesbeek

In de prachtige heuvels van het Rijk van Nijmegen, aan de rand van het gezellige wijndorp Groesbeek, ligt Hotel & Resort De Zeven Heuvelen. Tijdens een verblijf in dit resort kan je heerlijk ontspannen in het ruime wellness centrum, met onder meer een verwarmd binnenzwembad, diverse sauna’s, een Turks stoombad met aromatherapie en fitnessfaciliteiten.

  • 1 x een overnachting in een studio
  • Gebruik van Wellness faciliteiten (m.u.v. massage en beauty behandeling)
  • Dit arrangement is exclusief ontbijt, u kunt dit bijboeken voor € 10,- p.p.p.d.
Gemiddelde score 7,7 (439 reviews)
sis66
20 mei 2020
Vriendelijk personeel, kamer wat gedateerd, maar zeer ruim en schoon, met alles wat je nodig hebt (oven, vaatwasser etc.), servies is mengelmoesje van allerlei soorten en maten. Kom graag eens wat langer terug als ook van de aanwezige faciliteiten gebruik kan worden gemaakt, die waren nu gesloten i.v.m. Corona.
H_s22
30 maart 2020
Slechte ervaringen met deze hotel , geldklopperij ! PAS OP Gelukkig alles op beeld vast gelegd , ik overweeg om in beklag te gaan , met de bewijs dat ik heb en de ervaring met deze hotel .. Trap er niet in , en vermijd deze plek!
willem.neef
27 maart 2020
Niet geweest corona!
unicum
16 maart 2020
Was leuk bv het ontbijt was niets op de kamer met twee pers een cupje boter .
Jivan de Klerk
15 maart 2020
Prima hotel. Heerlijke Wellness faciliteiten.