Nederland Overijssel Ootmarsum Hotel Wyllandrie
Hotel Wyllandrie Hotel Wyllandrie
Waarde €   99,00
€ 9

2 dagen genieten in Ootmarsum

Hotel Wyllandrie - Nederland - Ootmarsum

Ontvlucht het leven van alledag en boek een hotelkamer in Twente! Bij Hotel de Wyllandrie vind je rust en ontspanning in een prachtige groene omgeving. Ontdek de streek met een fiets-, wandel- of kanotocht en bezoek de talrijke dorpjes. Laat je verrassen door culinaire hoogstandjes en bewonder het historisch erfgoed in de Twentse steden Almelo, Enschede, Hengelo en Oldenzaal. Geniet van het landelijke leven en ontdek de kunst en cultuur!

  • 1 x een overnachting in een Basic kamer
  • Gratis wandel- en fietsroutes
Gemiddelde score 6,8 (66 reviews)
Voorjaar2012
29 oktober 2020
Mooie ligging van het hotel, kamers mogen wel een opknapbeurt hebben. Eten is goed, met een beperkte kaart. Ligt op 1 km van het gezellige centrum. Personeel is behulpzaam, doch niet altijd vriendelijk.
riabas
28 oktober 2020
prima hotel mooi gelegen wel wat gedateerd vooral de douche prima ontbijt keurig alles geregeld in deze corona tijd
ans 1952
26 oktober 2020
Het hotel ligt schitterend in de bossen van Ootmarsum boven op de Kuiperberg. Het hotel oogt wat gedateerd maar er zijn voldoende prima zaken die dit helemaal ongedaan maken. Vriendelijke ontvangst, vriendelijk personeel zowel bij het diner als het ontbijt en zelfs onze trouwe viervoeter kreeg een presentje bij aankomst. Je kunt er heerlijk wandelen over goed uitgezette parkoersen en Ootmarsum is natuurlijk een prachtig plaatsje. Ook het Duitse Nordhorn op slechts 19 km is de moeite waard. Wij gaan zeker nog eens terug.
Martin Scholten
26 oktober 2020
Één van de betere hotels covid-19 uitstekend voorbereid
Goedheiligman
26 oktober 2020
Mooie locatie, kamers gedateerd, erg vriendelijk personeel. Coronaregels worden bovengemiddeld gehanteerd en nageleefd. Ontbijt goed geregeld, diner ok, echter wel heel (te) snelle bediening.