Nederland Noord-Holland Amsterdam The Manor Amsterdam
  • Geldig t/m 31 mrt 2021
The Manor Amsterdam The Manor Amsterdam
Waarde €   180,00
€ 45

Stijlvol overnachten in Amsterdam

The Manor Amsterdam - Nederland

Geniet van een luxe stedentrip in Amsterdam en overnacht in stijl. The Manor Amsterdam is gevestigd in een voormalig ziekenhuis dat omgetoverd is tot een viersterrenhotel met een trendy interieur en luxe faciliteiten.

Een 2-daags arrangement voor 2 personen:

Gemiddelde score 9,0 (3 reviews)
symede
03 juni 2020
Mooie ruime kamer, prima breed tweepersoonsbed. Fijne( corona) ontvangst. Kortom niets dan lof voor dit hotel.
ARABO
02 juni 2020
Fijn hotel in een prachtig historisch pand op een goede uitvalsbasis in Amsterdam. Prima kamer vriendelijk personeel, lekker bed, heerlijke ruime badkamer en zeer adequate reactie op vragen, of technische problemen.
ARABO
01 juni 2020
Prachtig pand, met een rijke historie. Mooie kamer met een goed bed en keuze uit verschillende type kussens. Een zeer ruime badkamer, goede voorzieningen (fohn, koffiezetapparaat), personeel dat adequaat reageert op vragen etc. Uitermate tevreden en voldaan.