Nederland Overijssel Ootmarsum Hotel Wyllandrie
Hotel Wyllandrie Hotel Wyllandrie
Waarde €   99,00
€ 1

2 dagen genieten in Ootmarsum

Hotel Wyllandrie - Nederland - Ootmarsum

Ontvlucht het leven van alledag en boek een hotelkamer in Twente! Bij Hotel de Wyllandrie vind je rust en ontspanning in een prachtige groene omgeving. Ontdek de streek met een fiets-, wandel- of kanotocht en bezoek de talrijke dorpjes. Laat je verrassen door culinaire hoogstandjes en bewonder het historisch erfgoed in de Twentse steden Almelo, Enschede, Hengelo en Oldenzaal. Geniet van het landelijke leven en ontdek de kunst en cultuur!

  • 1 x een overnachting in een Basic kamer
  • Gratis wandel- en fietsroutes
Gemiddelde score 7,6 (5 reviews)
h.dekoCrmj
01 juni 2020
Vriendelijk ontvangen en alles met corona maatregelingen prima in orde. Door handicap van mijn man werd ons een andere kamer aan geboden wat we enorm waardeerden.
rustig an...
18 mei 2020
Dit hotel ligt in een bekoorlijke omgeving, bovenop de Kuiperberg. Van buiten romantisch, met fijn tuinterras. Van binnen eenvoudig, 'n beetje oubollig zelfs maar dan ook met navenant prijsniveau. Helaas bieden alleen de kamers met €19,90 opslag ruim uitzicht...
wilmadonkers
13 mei 2020
Prima hotel , lekker gegeten en vriendelijk personeel.
wilmadonkers
13 mei 2020
Gastvrij ontvangen, alles netjes en goed geregeld.
gjdorsten
18 november 2019
Heerlijk geslapen, fijne bedden. Ook het personeel was erg vriendelijk. Het hotel ligt op een prachtige locatie!