Nederland Overijssel Ootmarsum Hotel Wyllandrie
Hotel Wyllandrie Hotel Wyllandrie
Waarde €   99,00
€ 15

2 dagen genieten in Ootmarsum

Hotel Wyllandrie - Nederland - Ootmarsum

Ontvlucht het leven van alledag en boek een hotelkamer in Twente! Bij Hotel de Wyllandrie vind je rust en ontspanning in een prachtige groene omgeving. Ontdek de streek met een fiets-, wandel- of kanotocht en bezoek de talrijke dorpjes. Laat je verrassen door culinaire hoogstandjes en bewonder het historisch erfgoed in de Twentse steden Almelo, Enschede, Hengelo en Oldenzaal. Geniet van het landelijke leven en ontdek de kunst en cultuur!

  • 1 x een overnachting in een Basic kamer
  • Gratis wandel- en fietsroutes
Gemiddelde score 7,2 (23 reviews)
Simke55
09 augustus 2020
Prrachtig oud gebouw op ideale plek, mooi fiets en wandelgebied! Vriendelijke medewerkers. Kleine eenvoudige slaapkamer, gelukkig wel aan.koele kant van het hotel.
R.J.A.
08 augustus 2020
top.
R.J.A.
08 augustus 2020
Het was ondanks wat we mee maken in ons land heel goed verzorgt.
V.d.V.
08 augustus 2020
Wij gaan al zo'n 20 jaar met Hotelkamerveilingen op pad, altijd naar volle tevredenheid, en super klantvriendelijke bejegening, maar dit hotel is onze eerste domper, van vele hotels. Dus wij mogen niet mopperen, maar voor ons absoluut geen Hotel Wyllandrie meer.
Rokko2020
06 augustus 2020
Het hotel is super mooi gelegen en alles is toppie, mooi fiets en wandelgebied, we hebben genoten, tot een volgende keer.