Nederland Groningen Zuidbroek Van der Valk Hotel Groningen - Zuidbroek
Van der Valk Hotel Groningen - Zuidbroek Van der Valk Hotel Groningen - Zuidbroek
Waarde €   128,00
€ 45

Overnachten nabij het bruisende Groningen.

Van der Valk Hotel Groningen - Zuidbroek - Nederland

Van der Valk Hotel Groningen-Zuidbroek ligt op een kleine 20 minuten rijden van de stad Groningen. Een perfecte plek om te verblijven mocht u een dagje willen shoppen en cultuur snuiven in de sfeervolle oude binnenstad. In het hotel zelf kunt u culinair genieten in het sfeervolle restaurant.

  • 1 x luxe ontbijtbuffet
Gemiddelde score 7,4 (66 reviews)
januari1954
19 september 2020
Mooi en net hotel Eten viel een beetje tegen aardappels en groenten.bijna koud Toilet en bad erg laag gemaakt op de kamer
de Burger
19 september 2020
Mooi hotel. Vriendelijk personeel.
Ellen9
15 september 2020
Wij al heel vaak gelogeerd in van der Valk Hotels en altijd geweldige ervaring, maar nooit meer naar Zuidbroek!!! Om 8 uur kwamen we aan na een lange reis! Kregen kamer 154 de verste kamer Zijn beide senioren en moesten een brandtrap op met onze koffers en langs de kamers van nr 101 naar kamer 154 Pfffff. De verrassing komt als je de kamer binnen komt! Meubels uit een tweedehands winkel! Het waas vreselijk! Oud en muf met lampen van 50 jaar oud! Terugvaar receptie kregen een andere kamer!!! Al met al zaten we om 9:30 in de bar om iets te gaan drinken.Weg ons etentje!! Nooit meer in Zuidbroek bij van der Valk. Slapen morgen in Westerbroek bij van der Valk! Ben benieuwd
dvk66161
08 september 2020
Een aanrader, normaal geef geen commentaar, maar alles, wat in perfect in orde, vriendelijk en behulpzaam!
daisy.bosamiot
07 september 2020
Heel oude kamer in de vleugel,dus bijgebouw van hotel, douchedeur zag er niet zo fris uit, ook de gangen en lambrisering erg gedateerd, koelkast was niet koud, maar voldoende voor 1 nachtje slapen.