Nederland Noord-Brabant Vught Hotel de Kruishoeve
Hotel de Kruishoeve Hotel de Kruishoeve
Waarde €   84,00
€ 1
Er even lekker tussenuit in eigen land? Natuurliefhebbers kiezen voor een verblijf bij Hotel de Kruishoeve in Vught. Dit gastvrije hotel is prachtig gelegen in een bosrijke omgeving. Gaat u liever winkelen? Het altijd gezellige Den Bosch ligt op een steenworp afstand!

Gemiddelde score 7,4 (164 reviews)
gptrs
16 januari 2021
is vanwege corona perikelen omgeboekt naar eind september. Medewerking van het hotel was direct en coulant. Probleem voor mij blijft: ik vind dat zoiets via jullie geregeld zou moeten kunnen worden.
Rolinka63
19 december 2020
Niet geweest. We kunnen er niet ontbijten en avondeten. Dus geannuleerd! Gaan nu in februari als het mogelijk is..
humphreytr1
14 december 2020
Een prima verblijf gehad bij Hotel de Kruishoeve in Vught. Goede accommodatie, redelijke kamers, bijzonder vriendelijk personeel. De badkamer had een douchegordijn (niet meer gewend) en verder was de afslag/afrit naar de Kruishoeveweg niet duidelijk aangegeven, wat tot gevaarlijke situaties kan leiden (zelf overkomen) en het straatgedeelte na/over de spoorlijn is zeker voor verbetering vatbaar: zat vol met kuilen. Toch behoort een herhaling deze accommodatie te bezoeken, tot de mogelijkheden.
humphreytr1
14 december 2020
jwenta8zrH
11 december 2020
Mooie kamer douche zonder extra steun aan de muur . Zeep moeilijk uit te drukken in de douche. Fijne lampjes boven het bed!!