Nederland Noord-Brabant Vught Hotel de Kruishoeve
Hotel de Kruishoeve Hotel de Kruishoeve
Waarde €   84,00
€ 1
Er even lekker tussenuit in eigen land? Natuurliefhebbers kiezen voor een verblijf bij Hotel de Kruishoeve in Vught. Dit gastvrije hotel is prachtig gelegen in een bosrijke omgeving. Gaat u liever winkelen? Het altijd gezellige Den Bosch ligt op een steenworp afstand!

Gemiddelde score 7,3 (68 reviews)
rvandekuil
06 april 2020
Helaas vanwege carona nog niet geweest Maar wel een voucher gekregen. Dus we hebben het nog tegoed.
Tja
09 februari 2020
gedateerde kamer. Bedden en kussens een drama. Weinig goede lampen in de kamer, daardoor zeer donker enz enz. Het diner was was goed en de bediening door de jongere mevrouw was heel goed en vriendelijk. Ontbijt is standaard, maar alle waar naar z'n geld.
jtjevergeetje
12 januari 2020
Gezellig familie hotel.
vanembouUB
11 december 2019
Goed Hotel, lekker eten en mooie omgeving.
keijzert
23 november 2019
Echt familiehotel. Kamer was strak in wit zwart en grijs met stenen tegels op de vloer, wel verwarmd. Je loopt zo het bos in en bent met de auto in 10 minuten in Vught. Eenvoudig 3gangenmenu voor €22,50. Ontbijtbuffet is niks mis mee.