Nederland Friesland Oudega Hotel Restaurant Ie-Sicht
Hotel Restaurant Ie-Sicht Hotel Restaurant Ie-Sicht
Waarde €   85,00
€ 1

Unieke locatie direct aan het Friese water!

Hotel Restaurant Ie-Sicht - Nederland - Oudega

Op een unieke locatie direct aan het water van de Drachtster Ee en grenzend aan prachtige Friese natuurgebieden, vind je Hotel Restaurant Ie-Sicht. Dit gezellige hotel in het pittoreske dorpje Oudega biedt talloze mogelijkheden voor rustzoekers, natuurliefhebbers en watersporters.

Gemiddelde score 7,8 (1036 reviews)
Dhkruijs
03 juni 2020
Mooie locatie maar kamers wel wat gedateerd. Goed en vriendelijk personeel. Voor de maaltijd wel wat lang moeten wachten maar lag waarschijnlijk aan de corona situatie. Andere indeling en minder personeel. Verder goed verblijf gehad.
Antonia HOF
02 juni 2020
Hotel Ie-Sight is een 🔝per‼️ Omdat het een super mooie ligging heeft aan het meer. Maar sowieso is de kamer SUPER goed. Alsook het ontbijt is zeer goed uitgebreid voorhanden. Heerlijk verblijf met rustige leuke omgeving, veel goed en mooi uitzicht. Overigens is het diner ook culinair een goed eten waar wij al jaren dankbaar gebruik van maken. Wij zijn trots op dit Hotel.
1952mei
31 mei 2020
mooie locatie, coronamaatregelen goed verwerkt door hotel. Genoten
berkeld
30 mei 2020
We hebben een heerlijk verblijf bij hotel Le Sight in Oudega. De kamers zijn eenvoudig maar netjes. Het ontbijt werd aan tafel geserveerd, en de richtlijnen van het IVM werden netjes opgevolgd.
remcoclaassen
30 mei 2020
Mooie locatie, behulpzaam personeel. Een aanrader voor een weekendje Friesland