Nederland Flevoland Biddinghuizen Hotel Dorhout Mees
Hotel Dorhout Mees Hotel Dorhout Mees
Waarde €   75,00
€ 27

Een actieve break nabij het Veluwemeer!

Hotel Dorhout Mees - Nederland - Biddinghuizen

Princess Hotel Dorhout Mees in Biddinghuizen is de locatie bij uitstek voor een geslaagd weekend weg in het hart van Nederland. Het hotel biedt uitstekende faciliteiten als een golfterrein, diverse adventure activiteiten en een uitstekend restaurant. Op steenworp afstand vind je het mooie Veluwemeer en attractiepark Walibi.

Gemiddelde score 7,7 (188 reviews)
hans382
15 september 2020
Leuk hotel in het midden van de natuur. Gastvrij en vriendelijke medewerkers. Mooie plek om hier vandaan de omgeving te verkennen.
LZu
15 september 2020
Uitstekend bed, goede bediening. Ontbijt mag wat uitgebreider met tomaat, sla, komkommer en zaden en pitten voor in de yoghurt
D.F. Lontho
12 september 2020
Prima hotel, mooie rustige ligging, heerlijk uitgebreid ontbijt, en heel vriendelijk personeel.
nicoverbaan
10 september 2020
Wat gedateerd hotel. Ontvangst prima. Eten was erg goed en ruim voldoende. Ontbijt ook. Dame die hielp was gastvrij en vrolijk. Toilet op kamer zeer krap.
Edith Swolfs
09 september 2020
Zalig hotel.... fijne kamers met heerlijke bedden..... Super vriendelijk personeel.. Heerlijk rustige omgeving... Met heerlijke sauna cabine.... en zonnebank aanwezig waar je gratis gebruik van kunt maken.... wel nu met reservering ivm Covid-9.. Prachtige kleiduif schietbaan.... met gezellig terras... heerlijk restaurant met super goed eten... en voor de golfers prachtige golfbaan.. waar je als golfer blij van word... kortom boek eens dit hotel en ervaar ... wat ik geschreven hebt.....