België Luik Luik Van der Valk Hotel Luik Congrès
Van der Valk Hotel Luik Congrès Van der Valk Hotel Luik Congrès
Waarde €   88,00
€ 39

Overnachting in het historische Luik

Van der Valk Hotel Luik Congrès - België

Van der Valk Congrès Hotel Liège is gelegen in het prachtige park de la Boverie, pal naast het Congrespaleis, op 5 minuten wandelen van het historische stadscentrum. Geniet van de prachtige omgeving of kom tot rust in het wellness & beauty-centrum. Hier vind je een hammam, sauna, jacuzzi en een binnenzwembad.

  • 1x een overnachting in een standaard kamer
Gemiddelde score 7,5 (29 reviews)
rothiebvra
02 november 2020
Dit bezoek is niet doorgegaan wegens de vaststelling dat de toegezegde accomodatie (minimum zwembad en sauna) werden gesloten door de Coronamaatregelen. De laatste 2 weken werd het hotel voortdurend gecontacteerd met de vraag of deze open ging zijn en tot de vrijdagavond ervoor bevestigde het hotel dat er niets aan de hand was. Zaterdagmorgen lieten ze op mijn vraag boutweg weten dat het zwembad en de sauna gesloten waren. Dus had het geen zin om enkel te gaan slapen in het hotel. Ze waren NIET bereid om de voucher een nieuwe kans te geven en het bezoek uit te stellen naar later wegens boeking via hotelkamerveilingen (hadden het ook al vooraf gevraagd maar een boeking is onherroepelijk en er bovenop nog een weekendverhoging moeten voor bij betalen !!!).. Dit hotel getuigt van weinig inlevingsvermogen en het laat een slechte indruk na ... niet meer voor herhaling vatbaar , dat hebben ze in ieder geval bekomen. Begrip en een commerciële geste was sowieso wijzer geweest maar absoluut niet bespreekbaar voor dit Van Der Valk hotel te Luik.
MGB SMIT
13 september 2020
Prima hotel in deze stad die veel leuker is dan je zou verwachten. Lekker centraal en ook nog gratis parkeren.
Christellen
10 september 2020
Prima hotel, gratis parkeren, heel goed ontbijt!
a.lai
27 augustus 2020
mooie kamers, goede ligging, en makkelijk met parkeren (gratis), beneden in de garage is betaald.
johandige
27 augustus 2020
Heerlijk hotel, alles super luxe