Nederland Zuid-Holland Voorschoten Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw
Waarde €   141,00
€ 79

Luxe vd Valk hotel nabij strand en stad, wat kies jij?

Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw - Nederland - Voorschoten

Kies je voor uitwaaien aan het strand van Katwijk of ga je toch liever winkelen in Leiden of Den Haag? Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw biedt voor ieder wat wils. Vanwege de ideale ligging is dit hotel een perfecte uitvalsbasis voor een veelzijdige break.

  • Toegang tot fitnessruimte en zwembad
Gemiddelde score 8,2 (177 reviews)
juni1944
22 november 2020
Mooie schone kamer en badkamer. Personeel klantvriendelijk. Ontbijt super kwaliteit en groots aanbod.
Ron Hessels
26 september 2020
Prima Hotel en mooi ruime kamer. Ontbijt was werkelijk zeer goed. Dikke 8
moneypenny
25 september 2020
Prima hotel, veel wandel en fiets mogelijkheden in de omgeving
Foxi 47
14 september 2020
Van der Valk altijd goede kamers en heerlijk eten .
charlievhelden
05 september 2020
Mooi hotel,vriendelijk personeel,fijne kamer, geweldig ontbijt.