Waarde €   141,00
€ 79
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,65 p.p.p.n.   verblijfskosten

Kies je voor uitwaaien aan het strand van Katwijk of ga je toch liever winkelen in Leiden of Den Haag? Van der Valk Hotel de Gouden Leeuw biedt voor ieder wat wils. Vanwege de ideale ligging is dit hotel een perfecte uitvalsbasis voor een veelzijdige break.

  • Toegang tot fitnessruimte en zwembad

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,65 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,3 (153 reviews)
Michel Kremer
29 maart 2020
Ik vind het een gedateerd hotel, wel een super service!! Omdat we te maken hadden met het coronavirus konden we niet ontbijten wat wel bij de veiling inzat, dat wisten wij van tevoren maar ik had gehoopt als tegemoetkoming bijv wel de minibar gevuld zou zijn .
feb958
22 maart 2020
Zijn niet geweest in verband met corona
Avandebrug
07 maart 2020
Supermooi en gezellig hotel
fam.a.j.ten.broeke
06 maart 2020
Top
mia09
27 februari 2020
Dit Hotel Was Prima Alleen had ik een upgrade gedaan omdat ik Graag een Bad heb ivb met 2 nieuwe knieen moeli lijk kan douchen en dat was Helemaal fout gegaan zonder iets te laten weten dat het Helemaal vol zat Had ik een Badkamer voor Invalide dus dat was schrikken en heel onprettig Maar heb mijn upgrade terug gekregen Maar had liever gehad dat ze mij hadden gezegd We zitten vol Sorry Verder waren de Dames aan de Balie zeer vriendelijk en Diner + Ontbijt Helemaal in orde Ga er Zeker nog keertje terug want zijn nog een en ander aan het bij bouwen en Gezellig kan alle kanten uit