Nederland Limburg - NL Gulpen Saillant Hotel Gulpenerland
  • Geldig t/m 30 nov 2020
Saillant Hotel Gulpenerland Saillant Hotel Gulpenerland
Waarde €   135,00
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,45 p.p.p.n.   verblijfskosten

Luxe en Limburgse gastvrijheid in Gulpen

Saillant Hotel Gulpenerland - Nederland - Gulpen

Geniet van een luxe verblijf in het schitterende Zuid-Limburgse heuvellandschap. Hotel Gulpenland ligt in het charmante dorpje Gulpen op steenworp afstand van Maastricht, Valkenburg en Aken. Ervaar de Limburgse gastvrijheid, kom tot rust in de sauna of laat u Bourgondisch verwennen in dit viersterrenhotel.

  • 2 x een overnachting in een Comfort kamer
  • Dinercheque t.w.v. € 25,-  (te verzilveren bij het restaurant bij een minimale besteding van € 50,-.
  • Gratis gebruik sauna en Turks stoombad
  • VIP Voucher voor 10% extra korting in Designer Outlet Roermond
  • Uitgebreid toeristisch informatiepakket

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,45 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,6 (5 reviews)
Barmah
22 juni 2017
4,0
Hotel ligt op een leuke lokatie en dat is het dan ook. Het onvangst was wat rommelig en men wekt de indruk alsof het een 5 sterren hotel is. De kamer was schoon maar gedateerd. Dat de batterijen van de afstandsbediening leeg waren kan voorkomen, maar dat je geen batterij op voorraad hebt is wel een slechte beurt. Het ontbijt was voldoende, maar de keuze beperkt. Het restaurant was een regelrechte afknapper. De bediening was op z'n zachts gezegd slecht. Opnemen van de bestelling duurde veel te lang. De prijslijst doet vermoeden of je in een restaurant zit met Michelin allure, maar de gerechten schoten in alle opzichten te kort. Zowel de opmaak, porties als smaak waren ver beneden peil. Nee, nooit meer naar Saillant hotel Gulpen. Meer dan een jaar geleden bezocht, maar nog vers in mijn geheugen.
janroeibOm
02 september 2015
Het was in één woord gezegd super !!!!! we gaan zeker nog een keer!! Roely en Daniëlle
Dillen8
29 augustus 2015
4,0
Voor ons dit hotel NOOIT meer.Het leek wel bananensplit!Het begon al met de kamer die naast de airco lag, géén uitzicht en een hoop herrie.Een andere kamer was er niet,werd ook niet gekeken, een bot nee was het antwoord.Na een wandeling naar en door Gulpen, terug in het hotel wilden wij een tafeltje reserveren in het restaurant van het hotel.KAN NIET VOL. Dan maar op het terras het was tenslotte 28 graden. Buienradar gaf geen regen aan dus namen wij de gok om buiten te eten.Als het gaat regenen kunt u NIET naar binnen, hoe zo niet? We hebben toch een kamer? We zaten buiten en daar kwam de kaart MET uitleg. Het bleek dat we weinig keus hadden,want zo zei de bediening:we hebben géén inkopen gedaan.Dus vol hotel maar daar NIET op ingekocht.Oké, geef maar wat u wél hebt. Schol filet.En ja hoor daar kwamen de borden, per persoon 1/4 filet. Toen we de bediening vroegen, hoe dat kwam, zei ze: Een schol heeft maar één kant, want.... aan de achterkant zit vel, en DAT wil niemand.Iets positiefs de aardappeltjes en de salade waren heerlijk. Bij uitchecken niet, WAS ALLES NAAR WENS? Ze weten het antwoord wel.
chruf
09 mei 2015
Erg goed hotel: goed bed, prima slaapkamer, uitstekend sanitair en super ontbijt!
heleneNDS1
22 januari 2015
Mooi Hotel , niet ver van Gulpen vandaan is goed te doen om vanuit het hotel naar Gulpen te wandelen , op de kamer in het hotel was de vloerbedekking, bestaande uit kokos mat niet echt geweldig om met blote voeten in de kamer te lopen was niet comfortabel , verders heel goed ontbijt en vriendelijk Personeel .