Nederland Zuid-Holland Ridderkerk Van der Valk Hotel Ridderkerk
  • Geldig t/m 30 jun 2021
Van der Valk Hotel Ridderkerk Van der Valk Hotel Ridderkerk
Waarde €   130,00
€ 59

Heerlijk genieten bij Van der Valk op zondag

Van der Valk Hotel Ridderkerk - Nederland - Ridderkerk

Wil je er even lekker tussenuit in een prachtig stukje Nederland? Overnacht dan bij Van der Valk Hotel Ridderkerk. Dit viersterrenhotel ligt op slechts tien kilometer afstand van de bruisende havenstad Rotterdam en is een prima uitvalsbasis voor tal van leuke uitstapjes. Kortom, dit gastvrije hotel heeft alles in huis voor een comfortabel en veelzijdig verblijf.

  • 1 x een overnachting in een Atriumkamer
  • Toegang tot de fitness
Gemiddelde score 8,7 (873 reviews)
Info3253
03 november 2020
4,0
Kamer was goed, schoon. Avond eten vonden wij heel slecht en bijna geen smaakt. Had echt niet verwacht. Hebt veel Van der Valk hotel gelogeerd, deze vonden wij het slechte .
J.M.H. Hesselink
20 oktober 2020
Uitstekend, zeer goede maatregelen mbt covid-19, heb alles als heel positief ervaren enzal zeker opnieuw een boeking doen in geval dit zo uitkomt. Met vriendelijke groet, Frans Hering
mapleleafje1
20 oktober 2020
Vanwege de nieuwe uitbraak van Corona op 4 oktober moest ik de reservering annuleren..heb geprobeerd via hotelkamerveiling het geld terug te krijgen omdat hier sprake is van overmacht, maar helaas niet terug gekregen
wlo
28 september 2020
Het blijft een goed hotel met fijn personeel. De coronaregels worden heel goed nageleefd. Jammer genoeg hadden we een kamer waar de televisie het niet deed. We kregen keuren de aanbieding om over te gaan naar een andere kamer. Hebben we niet gedaan omdat we eigenlijk alles al hadden uitgepakt. Hadden we het maar wel gedan want het ene bed kraakte bij iedere beweging. Dat hebben we de volgende ochtend doorgegeven en de TD zou er direct naar gaan kijken. Al met al een goede overnachting gehad met wat kleine tegenvallers.
GCO
23 september 2020
Ook in corona tijd een prima hotel.