Nederland Noord-Holland Katwoude Van der Valk Hotel Volendam
Van der Valk Hotel Volendam Van der Valk Hotel Volendam
Waarde €   120,00
€ 3

Overnacht in de parel van de Zuiderzee: Volendam

Van der Valk Hotel Volendam - Nederland

In het viersterrenhotel Van der Valk Hotel Volendam ervaar je de jarenlange traditie van ouderwets gastheerschap met welgemeende gastvrijheid. Gelegen op slechts 3 kilometer van Volendam is het de ideale uitvalsbasis voor leuke tochtjes in de omgeving zoals een bezoek aan de Zaanse Schans of een boottocht naar Marken.

  • Airconditioning, kluisje en koffie en thee faciliteiten op de kamer
  • Gratis gebruik verwarmd binnenzwembad
Gemiddelde score 8,4 (650 reviews)
Frank.laura
22 september 2020
Helaas was het koffie apparaat niet schoongemaakt,zat nog vol met cupjes en het opvangbakje zat bomvol.Ook lag er een stoflaag op de tafel ed,dit is eigenlijk niet wat wij van vd Valk gewend zijn,jammer.
Peter W.
22 september 2020
Fijne keurige kamer. Uitgebreid ontbijtbuffet gedekt met tafellinnen! Ruime parkeergelegenheid. Fiets- en scooterverhuur. Kortom een echte aanrader.
willemsbos 1945
21 september 2020
Het verblijf was uiterst plezierig. Ontbijt was zeer goed, doch de douches vond ik zeer matig. Het leek wel of we het water per cc betaalden. De straal was uiterst sumier en het gelukte .ik uiteindelijk om toch nog geheel nat te worden. Van der Valk onwaardig. Ik meet altijd het verblijf af aan de douchebeleving. Deze was middelmatig. Jammer.
lavandijk
21 september 2020
Prachtige omgeving en prima hotel. Wij gaan zeker nog een keer terug.
deveneyvkl
21 september 2020
Superr. Zeer tevreden