Nederland Gelderland Ugchelen Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
Waarde €   130,00
€ 83

Verblijf in het kloppende hart van de mooie Veluwe

Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel - Nederland

Heerlijk ontspannen of op avontuur in de natuurlijke omgeving van Apeldoorn? De mogelijkheden zijn eindeloos bij Van der Valk Apeldoorn – de Cantharel. Ga bijvoorbeeld op pad met uw paard of maak een tour met de paardenkoets door de prachtige Veluwe en sluit de dag. Sluit uw dag in stijl af met een heerlijk diner in restaurant de Cantharel of in Huisje James.

  • 1 x een overnachting in een comfortkamer met bad en douchte
  • Gratis fiets/wandelroutes, informatie en uittips Veluwe in 't Buitenhuisje
  • Gratis gebruik van wellness- en fitnessfaciliteiten
Gemiddelde score 8,8 (58 reviews)
YML62
21 september 2020
Een prachtig hotel, sfeervol ingericht. Ruime mooie kamers en prima ontbijt!!
godding76
17 september 2020
Zeer mooi hotel vriendelijke mensen. Mooie grote kamers top. Ontbijt was erg luxe
Herna Van der roest
15 september 2020
we hebben het geweldig gehad, het personeel is heel vriendelijk, onze kamer heel luxe met een heerlijk bed, bad, koffie faciliteiten en koelkast, ook hebben ze lekkere saunas , regendouches, zwembad met bubbels, het ontbijt is geweldig zo ook het buffet bovendien kan je er een mooie wandeling maken we hebben een nacht gelogeerd maar we hadden er best nog een paar dagen willen blijven.
Docterluv
21 augustus 2020
Top hotel met zeer goede service. Het is zeker een aanrader!
andrevandelft7
20 augustus 2020