Nederland Gelderland Ugchelen Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
Waarde €   130,00
€ 83

Heerlijk ontspannen of op avontuur in de natuurlijke omgeving van Apeldoorn? De mogelijkheden zijn eindeloos bij Van der Valk Apeldoorn – de Cantharel. Ga bijvoorbeeld op pad met uw paard of maak een tour met de paardenkoets door de prachtige Veluwe en sluit de dag. Sluit uw dag in stijl af met een heerlijk diner in restaurant de Cantharel of in Huisje James.

  • 1 x een overnachting in een comfortkamer met bad en douchte
  • Gratis fiets/wandelroutes, informatie en uittips Veluwe in 't Buitenhuisje
  • Gratis gebruik van wellness- en fitnessfaciliteiten
Gemiddelde score 8,8 (48 reviews)
A.G. Bleijenberg
14 juni 2020
Ondanks de coronacrisis een prettig en goed verblijf gehad met vriendelijk personeel
mariannereinier73
11 juni 2020
Wij waren zeer positief verrast over de fantastische hotelkamer. Het avond buffet en ontbijt zijn uitgebreid en smaakvol. Wij hebben genoten.
swink1810
16 maart 2020
Zeer vriendelijk ontvangen bij de incheck zondag 15 maart om daarna bij Huisje James te gaan dineren. Toen totaal onverwachts de mededeling van de overheid kwam dat álle horeca moest sluiten om 18:00 uur was er zeer snel een goede oplossing voor de hotelgasten. Het hotel bleef open maar de restaurants waren binnen 15 min ontruimd en de gasten die bleven overnachten konden nog eten bestellen via de roomservice en dit op hun kamer nuttigen. Ontbijt s’morgens werd ook netjes op een dienblad geserveerd en werd verzocht dit ook op onze kamer te gebruiken. Gasten die naar huis wilden gaan kregen hun geld terug voor de overnachting.Top geregeld en chapeau voor de medewerkers!
emma.kegge
09 maart 2020
Prachtig hotel, luxer dan een ander van der Valk. Het zwembad is geweldig, je komt daar volledig tot rust. Mooie kamers en erg vriendelijk personeel! Prachtig wandelgebied door het aanliggende bos. Wij komen zeker nog eens terug!
PN100
24 februari 2020
Een van de beste vandervalks! Vlakbij het bos, heerlijk wandelen. Uitmuntend ontbijt,zeker voor herhaling vatbaar!