Nederland Gelderland Ugchelen Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
Waarde €   130,00
€ 89

Verblijf in het kloppende hart van de mooie Veluwe

Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel - Nederland

Heerlijk ontspannen of op avontuur in de natuurlijke omgeving van Apeldoorn? De mogelijkheden zijn eindeloos bij Van der Valk Apeldoorn – de Cantharel. Ga bijvoorbeeld op pad met uw paard of maak een tour met de paardenkoets door de prachtige Veluwe en sluit de dag. Sluit uw dag in stijl af met een heerlijk diner in restaurant de Cantharel of in Huisje James.

  • 1 x een overnachting in een comfortkamer met bad en douchte
  • Gratis fiets/wandelroutes, informatie en uittips Veluwe in 't Buitenhuisje
  • Gratis gebruik van wellness- en fitnessfaciliteiten
Gemiddelde score 8,9 (66 reviews)
Lekkerbedje
24 december 2020
Een en al luxe! Goede service, luxe kamer, een heerlijk ontbijt. Dit hotel maakt een belevenis van een overnachting. Vlakbij de snelweg en de natuur.
heidise1a2
24 december 2020
Vriendelijke ontvangst. Prima kamer, heel ruim. Een wandje tussen bed en bad zou wel prettiger zijn. Door slecht weer vooral op de kamer verbleven, we hebben ons vermaakt met spelletjes, DVD kijken en lekker in bad. Diner en ontbijt via ophaalsysteem. Naar ons idee is roomservice veiliger? Kwaliteit eten was redelijk.
leeggangers1
18 november 2020
Door corona overnachting kunnen verzetten,mat dank aan klantenservice van hotelkamerveilingen waarvoor dank
jose3112
17 november 2020
Heerlijke overnachting gehad in hotel de Cantharel in Apeldoorn. Vriendelijk personeel, een enorm grote kamer met prachtig bad en aparte douche en goede bedden. Ontbijt uitgebreid in een gezellig restaurant en een geweldig 5 gangen diner gehad in huisje James.
Hanna
15 oktober 2020
Super was het