Hotel Wienerhof Hotel Wienerhof
Waarde €   89,00
€ 35

Gezelligheid en vermaak in Den Helder

Hotel Wienerhof - Nederland - Den Helder

Ontdek de levendige marinestad Den Helder vanuit Hotel Wienerhof, een gastvrij familiehotel in het hart van de stad. Of je nu wilt uitwaaien aan het strand, het mooie duingebied verkennen, uitgebreid winkelen, interessante musea bezoeken of de overtocht naar Texel wilt maken: in Den Helder hoef je je niet te vervelen!

Gemiddelde score 7,2 (301 reviews)
skuiper66
22 november 2020
Nette , mooie kamer.. Ontvangst vriendelijk en ook verder altijd een vriendelijk woord en even gezellig kletsen.. Ontbijt was niet mega maar prima (in deze tijd prima) .. De locatie is super.. Je kan zo het centrum in als je wilt shoppen en de haven en de zee is mega dichtbij.. Heerlijk als je rondje gaat rennen.. Ik heb genoten en kom graag terug .. Enige nadeel was dat wifi niet altijd goed ontvangst had
jagobert
12 november 2020
Hotel Wienerhof is een ietwat gedateerd hotel/restaurant, maar zonder dat het stoort. Ontvangst was zeer hartelijk! Het meeste personeel is vriendelijk. Alleen werd er weinig gegroet, maar als je ze nodig hebt, dan zijn erg attent. De kamer was erg ruim, de bedden sliepen heerlijk. Het licht in het eetgedeelte was niet super. Het (heerlijke) diner bleek € 5 goedkoper te zijn dan op de site staat en uit hun voorafgaande mail blijkt. In alle ruimtes blijkt Boeddha aanwezig, maar, weggestopt in de la van een nachtkastje, vonden we ook nog een Bijbel. Deze keer was er eens niet een klein tv'tje, maar een mooie 48 inch flatscreen van uitstekende kwaliteit op de kamer. Het bijeenvergaren van het ontbijt bleek wel even een dingetje. Koffie, fris, suiker, je moest het wel even vinden, lees vragen. Glazen voor het fris, theelepeltjes lagen niet klaar, messen ontbraken. Alles is opgelost, maar er was was onoplettendheid door de medewerkers. Maar verder: prima hotel, geweldige ontvangst, heerlijk eten, lekkere bedden.
Loes1951
02 november 2020
We waren in Den Helder en hebben hier zo heerlijk geslapen. We komen hier zeker terug, wat een heerlijke bedden. Ook heel gezellig, een echt familie hotel. Prima, nee een echt goed ontbijt. We komen zeker terug. We wensen alle horeca sterkte tijdens de corona.
h.baars
20 oktober 2020
prima ontvangst met een kopje koffie schone kamer met voor mijn heerlijke harde bedden beetje ouderwets maar vind ik leuk vlak bij de boot naar Texel en in het centrum van de stad heel aardig personeel .Henk
donnaB
19 oktober 2020
Hotel kamer was heerlijk schoon! Hoewel het wat gedateerd is met stevige ouderwetse houten meubels bed, stoelen ,kast en vloertapijt.rook de kamer en badkamer heerlijk fris. Ontbijt ook prima op verzoek kregen we gebakken ei en bacon . Personeel is erg gastvrij.