Nederland Noord-Brabant Eindhoven Campanile Hotel Eindhoven
Campanile Hotel Eindhoven Campanile Hotel Eindhoven
Waarde €   80,00
€ 59

Ontdek de Brabantse lichtstad in het weekend

Campanile Hotel Eindhoven - Nederland - Eindhoven

Ontdek de Eindhoven vanuit Campanile Hotel & Restaurant Eindhoven. Dit gastvrije hotel is zeer geschikt als uitvalsbasis voor een bezoek aan het levendige stadscentrum. Ga uitgebreid shoppen, zoek de gezelligheid op in Nederlands langste caféstraat of bezoek het bekende Van Abbemuseum.
Gemiddelde score 6,6 (100 reviews)
Daphne Lim
14 september 2020
Prima hotel en goede service
pheidepzq2
14 september 2020
Alles was piekfijn in orde. Alles goed geregeld ivm coronamaatregelen. Het enige wat jammer was, zijn de slechte bedden waar de veren bijna uitstaken, dus slechte nachtrust!
Ineke_v
01 september 2020
Via de veiling site bij Campanile Hotel Eindhoven geweest. Eenvoudige kamer en badkamer maar zeker schoon en netjes. Lekkere stevige bedden. Prima ontbijt. Voldoende keuze! En in deze Corona tijd allemaal uitstekend geregeld. Inboeken op bepaalde tijden om drukte te voorkomen. Tafels op ruime afstand. Buffet met vaste looproute en voor iedereen een eigen tong (grijptang) zodat je verder niets aan hoeft te raken. Vriendelijk en behulpzaam personeel.
Paul Van der velden
16 augustus 2020
3,0
Te kleine kamer waar je geen airco hebt. Je kunt alleen een raam een beetje open zetten .
sabje37
23 september 2018
Super goed hotel!wel gedateerd.heerlijke bedden.zalig ontbijt en geweldige medewerkers.TOPPIE!!