Nederland Zuid-Holland Gouda Campanile Hotel Gouda
Campanile Hotel Gouda Campanile Hotel Gouda
Waarde €   148,00
€ 85

3 dagen cultuur en historie in Gouda

Campanile Hotel Gouda - Nederland - Gouda

Combineer de stadse gezelligheid in Gouda met de mooie natuur in het Groene Hart tijdens een verblijf in Campanile Hotel & Restaurant Gouda. Dit hotel is gunstig gelegen ten opzichte van het historische stadscentrum en de Reeuwijkse Plassen. Ontdek tijdens een stadswandeling de eeuwenoude Goudse historie en laat u verrassen door de charme van deze kaasstad.

  • 2 x een overnachting in een standaard kamer
Gemiddelde score 7,0 (91 reviews)
dirkseldenrijk
05 oktober 2020
De overnachting hebben wij afgezegd ivb met corona het was geen probleem bij het hotel grote klasse we mogen een andere keer komen.
pietjetdm
20 september 2020
3,0
Kamers keurig schoongemaakt. Wat een ontzettend gedateerd hotel. Vergane glorie, fat je er nog geld voor durft te vragen. Binnen en buiten, verwaarloosd en een enorme bende. Receptioniste klaagt steen en been over de telefoon, terwijl iedere klant het kan horen. Voor ons, nooit meer Campanile.
Girly41
13 september 2020
4,0
Eten was goed kamer stuk minder bedden zijn aan vervanging toe wordt wakker met rugpijn en zere heupen. Kamer is zeer eenvoudig en housekeeping kan stukken beter spinnenweb in de hoeken rolluik sluit slecht.
mangelsdorf
13 september 2020
Goed bevallen al waren wij er maar 1 nachtje en geen gebruik gemaakt van de faciliteiten
Peter W.
07 september 2020
Vriendelijke receptionistes. Kleine maar schone kamer. Het ontbijtbuffet was coronaproof. Alles apart verpakt. Keurig! Helaas was de matras (kamer 205) zeer dringend aan vervanging toe. Dikke harde knobbels in de hele matras. Echt jammer want de rest is prima.