Duitsland Noord-Rijnland- Westfalen Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
Waarde €   155,00
€ 69

Viersterrenluxe nabij Oberhausen

Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland - Duitsland - Gladbeck

Gemiddelde score 6,9 (180 reviews)
tvrolijk
23 februari 2020
Matig hotel. Gedateerd. Vriendelijk personeel. Comfort matig, evenals kwaliteit eten.
Desiree Seijnaeve
03 januari 2020
4,0
Ik vind het niet 4* waardig. Kamers erg gedateerd. Geen balkon maar klapraam. Er lagen veel peuken in de dakgoot. Wanneer het klapraam dicht zat, was er nog een hele kier waardoor we naar buiten keken. We hadden geschakelde kamers omdat we 2 kids hebben. 1 van de badkamers had kapotte wastafel en schimmel. Elektra lag open. Beneden was 't netjes opgeknapt, op de banken in de bar na, daar zaten de gaten in 't leer. Het ontbijt was goed. Maar als je vaker bij van Der valk komt, is dit 'n teleurstelling. Ik zal hier niet meer terugkomen.
Kimbrouwers1988
30 december 2019
Bij het inchecken moesten we 25 cent betalen omdat we de voucher niet uitgeprint hadden. Het ging enkel om 1 nummer wat belangrijk was. We hadden de voucher vanzelfsprekend op de mail staan en hadden deze gewoon kunnen laten zien wanneer gevraagd. Via muffe lift kwamen we op de 4e verdieping. Kamers zeker niet gerenoveerd, terwijl kamers op lagere verdiepingen dit wel zijn. Wij vermoeden dat je als hotelkamerveiling gast op de 4e "gedumpt" wordt. Bedden waren prima, douchen in bad is minder. Kleine Ruimte! Bar is gesloten op zondag. Om een drankje te kunnen drinken moet je dus in het restaurant gaan zitten. Restaurant ziet er mooi uit. Op zondag heb je de keuze uit ala carte of buffet. Wij kozen voor ala carte. Na 2 happen van het hoofdgerecht zijn we gestopt met eten. Het was koud en smakeloos. Na dit aan gegeven te hebben bij de bediening konden we verder eten van het buffet. Ook dit was koud. We hebben het er bij laten zitten en een toetje besteld. Dit zag er prachtig uit en was erg lekker! Samenvattend het eten is erg teleurstellend voor de prijs die gevraagd wordt. Ontbijt sochtends is daarentegen wel heel goed! Voor ons was hotel Gladbeck 1x en nooit meer. Er zijn veel betere Van der Valk hotels te vinden!
barbarQGuX
28 december 2019
Goede prijs-kwaliteit verhouding. Grote kamer ( op derde etage) schoon, maar wel verouderd. Prima ontbijt.
Jancorstiaan
06 december 2019
De van der Valk hotels hebben hun eigen sfeer en daar moet je even doorheen. Je komt binnen in bijna overdaad aan ruimte en mooie aankleding en dan is het even schrikken om als Hotelveilinggast op 4 hoog in een wat aftandse kamer tegen een muur van tabakslucht aan te lopen. Bedden waren prima, alleen jammer dat we genoodzaakt waren het grote dakraam open te houden voor de tabakslucht, waardoor we om 05:00 werden gewekt door het verkeer op de nabij gelegen autobaan. Gelukkig hadden we een super ontbijt. En ook de eerste avond hebben we voortreffelijk gegeten. Jammer dat dit laatste avond echt niet goed was: een in de magnetron te lang ontdooide Hamburger in bord met koude frietjes. Bediening had er die avond ook weinig zin in, "zullen wij de koffie dan morgenvroeg nemen", vond men een goede oplossing na het lange wachten in een bijna leeg restaurant.