Nederland Zuid-Holland Rotterdam Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
Waarde €   130,00
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,28 p.k.p.n.   verblijfskosten

Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp bevindt zich op slechts enkele kilometers van het bruisende centrum van Rotterdam en op loopafstand van Diergaarde Blijdorp. In het moderne designhotel zal het je aan niets ontbreken tijdens een heerlijke weekendje vol plezier en ontspanning in de dynamische havenstad.

  • 1 x een overnachting in een Classic kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,28 p.k.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,4 (308 reviews)
hennusYvqc
09 maart 2020
Ons weekend bij van der Valk Rotterdam Blijdorp was geweldig. Apart hotel qua architectuur mooie kamers, heerlijk ontbijt en super vriendelijk personeel!
Wwestra12345
08 februari 2020
Goed hotel, uitstekend ontbijt, zeer slechte doorgezakte bedden en gedateerde kamer. Echt toe aan vervanging.
den burgemeester van bwwl
07 februari 2020
Zeer mooi, proper en verzorgd hotel. Goed bereikbaar. Vriendelijk personeel. Avondeten in het restaurant was uitstekend. Ontbijt was ook mooi, uitgebreid en dik in orde. Aanrader als je een tripje wil doen naar Rotterdam!
albundy
02 februari 2020
fijn hotel, eten prima en vriendelijk personeel
jessicapluimers
21 januari 2020
Mooi hotel. Nette kamers. Erg schoon.