Nederland Zuid-Holland Rotterdam Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
Waarde €   130,00
€ 59
Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp bevindt zich op slechts enkele kilometers van het bruisende centrum van Rotterdam en op loopafstand van Diergaarde Blijdorp. In het moderne designhotel zal het je aan niets ontbreken tijdens een heerlijke weekendje vol plezier en ontspanning in de dynamische havenstad.

  • 1 x een overnachting in een Classic kamer
Gemiddelde score 8,3 (315 reviews)
aantzie
29 juni 2020
Alles was zeer netjes en het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam. Zeer goede ervaring! Enig minpuntje was de TV waarvan het beeld erg snel en vaak bevroor en de dat de TV zichzelf dan uitschakelde. Maar aan de andere kan, hoeveel tv kijk je in een hotel.
H A
24 juni 2020
Goede badkamer met rainshower douche. Gedateerde kamer. Doorgezakte bedden. Kamer had wel airco. Bij ontbijt dat uitgeserveerd werd aangegeven dat 1 pers lactose intolerantie heeft hier werd rekening mee gehouden werd ons verteld gevraagd of er fruitsalade was zonder appel. Werd netjes genoteerd. Kregen fruit salade met APPEL😢
charlievhelden
22 juni 2020
Schitterend hotel, =an der Valk waardig.Goed en uitgebreid ontbijt en zeer vriendelijk personeel.
paniekje
15 juni 2020
Super alles qua gorona geregeld 👍🏻
malinoodels
12 juni 2020
Prima hotel voor 1 nachtje. Wel erg zakelijk en helaas was ontbijt op tafel geserveerd .. zonder communicatie dat het buffet niet was geopend. Beetje jammer maar goed