Nederland Limburg - NL Slenaken Gasterij Berg en Dal
Gasterij Berg en Dal Gasterij Berg en Dal
Waarde €   85,00
€ 32
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Hotel Restaurant Berg en Dal is een gezellig familiehotel gelegen in het hartje van Slenaken. Bestaande uit 11 eenvoudige, nette tweepersoonskamers met douche en toilet en 5 twee- eenpersoonskamers met douche en toilet op de gang. In Het restaurant/ café kun je genieten van een heerlijke verse pizza, pasta, salade of een vis of vleesgerecht uit de houtskooloven. Overnacht in de Tuin van het Heuvelland nabij Maastricht en Aachen.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (365 reviews)
Janaaf
24 maart 2020
Geen mening door het corona virus is het niet door gegaan in overleg met het hotel gaan wij op nader te bepalen datum daar naar toe
Hawipaard59
23 maart 2020
Hoe kan ik iets beoordelen, wanneer alles NETJES wordt geannuleerd door het hotel. Dit ivm Corona virus.Ik vind het heel storend, dat hotelkamerveiling durft te vragen om een review...die de administratie dus niet op orde hebben. Voor deze mail geef ik hoterkamerveiling dus echt een zwaar onvoldoende. Chapeau voor het hotel...wij wachten betere tijden af.
marits38
17 maart 2020
Het hotel was prima. Bedden waren goed, voorzieningen voldoende. Erg vriendelijke ontvangst. Apart dat we dit weekend er waren, terwijl de horeca een shutdown had vanaf 18.00 uur,
elkepoa7Ew
15 maart 2020
Mooie ligging, vriendelijke ontvangst, gezellige en schone kamer, goed eten in een gezellige ruimte
A.A. Groenendijk
12 maart 2020
Simpel hotel maar met een uitstekende keuken. Een update cq modernisering zou hier wel mogen voor de kamers. Zijn wat gedateerd.