Sunderland Hotel Sunderland Hotel
Waarde €   103,00
€ 59

Geniet van natuur en wellness in prachtig Sauerland

Sunderland Hotel - Duitsland - Sundern

Het Sunderland Hotel staat voor ontspanning, genieten en energie opladen in een schitterende omgeving. Geniet van de natuur en wellness in het prachtige Sauerland, relax in de wellness oase ‘KENBALI’ of ontspan tijdens romantisch diner. In dit viersterren hotel in het centrum van het gezellige stadje Sundern zult u een heerlijk weekend beleven.

Een 2 daags arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in Economy hotelkamer
  • 1 x luxe ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik van sauna en stoombad
Gemiddelde score 8,6 (72 reviews)
daniella davelaar
10 maart 2020
Heel vriendelijk ontvangen, alles netjes en schoon, heerlijke kamer met goede bedden( heerlijk geslapen ). Al het personeel was heel vriendelijk De sauna en Turks stoombad was een heerlijke extra. De omgeving is ook heerlijk, we hebben uren gewandeld Zeker voor herhaling vatbaar
molenhof
11 augustus 2019
Ook na een upgrade, een zeer eenvoudige verouderde standaard kamer gekregen. Op zondag is, na het ontbijt, vanaf 11 uur het restaurant gesloten. Je kan er de hele dag niets eten of drinken.
delhaas
10 augustus 2019
prima hotel. goede ligging, goede omgeving
Debby Terpstra
10 augustus 2019
Wel goed alleen een beetje jammer dat we niet eerder kunnen inchecken dan 15.00 uur
leeuw63
08 augustus 2019
Fijn kamers- ruim en schoon, goed ontbijt, zeer smakelijke en goed betaalbare diner mogelijkheden in het restaurant van het hotel, dat ook bezocht wordt door gasten die niet in het hotel verblijven. Spa en stoombad op de hoogste etage met mooi uitzicht is een aanrader. Personeel is vriendelijk en hulpvaardig. De omgeving van Sundern is geschikt voor wandelen en fietsen.