Sunderland Hotel Sunderland Hotel
Waarde €   207,00
€ 125

3 dagen energie opladen in een schitterende omgeving

Sunderland Hotel - Duitsland - Sundern

Het Sunderland Hotel staat voor genieten, ontspanning, en energie opladen in een schitterende omgeving. Geniet van de prachtige natuur in het Sauerland, relax in de wellness oase ‘KENBALI’ of ontspan tijdens romantisch diner. In dit viersterren hotel in het centrum van het gezellige stadje Sundern zult u een heerlijk weekend beleven.

Een 3 daags arrangement voor 2 personen:

  • 2 x overnachting in een Economy hotelkamer
  • 2 x luxe ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik van sauna en stoombad
Gemiddelde score 8,6 (74 reviews)
groen5
15 november 2020
Ik moest omboeken ivm corona. Zonder problemen kreeg ik een tegoed zodat ik een nieuwe boeking kon maken. Zeer vriendelijke medewerkers
groen5
08 augustus 2020
Fijn verblijf gehad van 4 nachten. Mooie kamer en alles wat we nodig hadden was aanwezig. Lekker ontbijt. We komen hier vaker en vinden het heerlijk in Sundern. Tot de volgende keer!!!
daniella davelaar
10 maart 2020
Heel vriendelijk ontvangen, alles netjes en schoon, heerlijke kamer met goede bedden( heerlijk geslapen ). Al het personeel was heel vriendelijk De sauna en Turks stoombad was een heerlijke extra. De omgeving is ook heerlijk, we hebben uren gewandeld Zeker voor herhaling vatbaar
molenhof
11 augustus 2019
Ook na een upgrade, een zeer eenvoudige verouderde standaard kamer gekregen. Op zondag is, na het ontbijt, vanaf 11 uur het restaurant gesloten. Je kan er de hele dag niets eten of drinken.
delhaas
10 augustus 2019
prima hotel. goede ligging, goede omgeving