Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Waarde €   90,00
€ 8

Vertrouwde locatie in de Gelderse Achterhoek

Hotel Landgoed Ehzerwold - Nederland - Almen

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.

  • Koffie of thee bij vertrek
Gemiddelde score 8,2 (3306 reviews)
1955vel
14 mei 2021
Bedankt Landgoed Ehzerwold voor de gastvrijheid! Het was echt weer een 'eilandje van rust'
Wim Oomkens
10 mei 2021
Top
poncin24
10 mei 2021
Prima weer
bvhunnik
07 mei 2021
Welzijn hier een heerlijk nachtje weggeweest. We konden ons ‘Corona-ontbijt’ heerlijk op het terras eten, daar was het nét warm genoeg voor. De kamers waren simpel, maar netjes. We hadden maar 1 nacht geboekt en er was voldoende te doen in de omgeving: Lochem,Doesburg, Bronkhorst en Zutphen.
trudyh7K9N
07 mei 2021
Heerlijk hotel, fijne grote kamer. Goede bedden. Lekker eten. We hebben genoten.