Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Inclusief ontbijt
  • Voucher 1 jaar geldig
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Waarde €   90,00
Veiling gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
Jij hebt de veiling gewonnen! :-)
Geplaatste bod: €
Jammer
Iemand anders heeft gewonnen :-(
Winnaar:
Veiling gesloten
Winnaar:
€ 14
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen

Vertrouwde locatie in de Gelderse Achterhoek

Hotel Landgoed Ehzerwold - Nederland - Almen
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren
Gemiddelde score 8,2 (3006 reviews)
vlinder517
02 december 2020
10,0
gelukkig kunnen verplaatsen naar begin volgend jaar
zonnestraal 1948
01 december 2020
9,0
Fijne plek, waar je echt kan genieten! Zeker voor herhaling vatbaar. Vriendelijke medewerkers. Heerlijk eten, en schone kamers! Mooie omgeving.
gleis
01 december 2020
10,0
Wij waren hier nu voor de 11e keer dus dat spreekt helemaal voor zichzelf!
Gusto
01 december 2020
7,0
De kamer is prima in orde , niks mis mee zo te zeggen. Dinerbuffet oké , maar het ontbijt is wel wat karig. De Coronamaatregelen zijn hier prima toegepast , maar de handhaving en de naleving door de gasten zijn storend. De keurig aangegeven looproute worden met handen voeten getreden. Nederlanders zijn een hardleers volkje wat dat betreft. Het personeel durft er schijnbaar niets van te zeggen , wel streng bij het inschecken maar verder wijzig handhaving. Maar door zelf allert te blijven hebben wij een uiterst prettig verblijf gehad.
hotelkveilingen
30 november 2020
9,0
Goed hotel, vooral het diner buffet. Zeer goed.


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2020 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten