Nederland Zuid-Holland Alphen aan de Rijn Van der Valk Hotel Avifauna
Van der Valk Hotel Avifauna Van der Valk Hotel Avifauna
Waarde €   234,00
€ 105
Een dagje in Vogelpark Avifauna afsluiten met een comfortabele overnachting? Verblijf dan in het gelijknamige Van der Valk hotel. Dit luxe viersterrenhotel is tevens een prima uitvalsbasis voor leuke uitstapjes in de mooie omgeving, zoals een rondvaart door het Groene Hart of een bezoek aan historisch Leiden.

  • 2 x een overnachting in een economy kamer
  • 2 vrijkaarten voor Avifauna (tijdens uw verblijf in het hotel)
  • Toegang tot nieuwe fitnesscenter
  • Gratis entree tot naast hotel gelegen Casino Avifauna
Gemiddelde score 7,8 (276 reviews)
Jean352
08 juli 2020
Prima hotel. Wij hadden een kamer met uitzicht op Avifauna, bijgeboekt. Geweldig zo'n uitzicht. Alleen jammer dat er geen airco op de kamers is. Waren er met de hele warme dagen. Lekker gegeten in het restaurant. Hadden een aangepaste kaart.
tenikrFJtp
07 juli 2020
1 nacht in Avifauna Alphen a. d. Rijn geweest via hotelkamerveiling. Heel mooi uitstapje!! Boottocht gedaan op zondag en incl. Vogelpark.
mootje73
06 juli 2020
Had bij het hotel een arrangement bijgeboekt als verrassing voor mijn ouders die al erg op leeftijd zijn. Was beetje spannend omdat mijn vader niet heel erg goed meer te been is of het wel zou gaan nog met zijn 2tjes op pad. Maar mijn ouders hebben heerlijk genoten van het verblijf in dit hotel. Ook van het vogelpark en de rondvaart. ze vertelde dat ze erg goed werden geholpen door personeel. Het 6 gangen diner was zelfs te veel vertelde mijn vader . Dank je wel voor dit fijne aanbod.
liesje751
06 juli 2020
De negatieve reacties over dit ‘arrangement’ kan ik me totaal niet in vinden. Voor een redelijk bedrag, krijg je een nette, schone kamer, een prima bed en ‘s ochtends een uitgebreid ontbijt. Voor een gering bedrag méérprijs, iets meer comfort en ook dat is tiptop in orde. Dat men ook nog gratis toegang heeft tot het prachtige park met vermaak en talloze dieren, is in deze tijden meer uitzondering dan normaal. Ditmaal was ik met mijn man en we hebben een heerlijk verblijf gehad! Een vierde bezoek gaat er zeker komen!
slarry
02 juli 2020
De kamer was oke...ruim en voldoende dito de badkamer...alleen !!! zit je op het toilet dan kijk je onder tegen de kraan en dan zie je om de "tuit" viezigheid en verkalking, kortom bron voor bacterien…!! De gangen zijn enorm gedateerd maar soit..... Dan de separate opstelling van Receptie--hotel---en restaurant---- trapje op trapje af---- en de afstanden----zeer ongemakkelijk vooral met koffers cq bagage, een schouderplagend gedoe tegen de trappen op !!...waarom geen smal "glijbaantje" op de trap ,waar je bv een reiskoffer tegenop kan rijden ?.... Heb dit alles zo ook aan van der Valk zelf bericht... Doe ermee wat U ermee moet doen, mvrgr Harry Slomp