Nederland Zuid-Holland Alphen aan de Rijn Van der Valk Hotel Avifauna
Van der Valk Hotel Avifauna Van der Valk Hotel Avifauna
Waarde €   95,00
€ 38

Luxe overnachting bij Vogelpark Avifauna

Van der Valk Hotel Avifauna - Nederland - Alphen aan de Rijn

Een dagje in Vogelpark Avifauna afsluiten met een comfortabele overnachting? Verblijf dan in het gelijknamige Van der Valk hotel. Dit luxe viersterrenhotel is tevens een prima uitvalsbasis voor leuke uitstapjes in de mooie omgeving, zoals een rondvaart door het Groene Hart of een bezoek aan historisch Leiden.

  • 2 vrijkaarten voor Avifauna (tijdens uw verblijf in het hotel)
  • Toegang tot nieuwe fitnesscenter
  • Gratis entree tot naast hotel gelegen Casino Avifauna
Gemiddelde score 7,7 (272 reviews)
slarry
02 juli 2020
De kamer was oke...ruim en voldoende dito de badkamer...alleen !!! zit je op het toilet dan kijk je onder tegen de kraan en dan zie je om de "tuit" viezigheid en verkalking, kortom bron voor bacterien…!! De gangen zijn enorm gedateerd maar soit..... Dan de separate opstelling van Receptie--hotel---en restaurant---- trapje op trapje af---- en de afstanden----zeer ongemakkelijk vooral met koffers cq bagage, een schouderplagend gedoe tegen de trappen op !!...waarom geen smal "glijbaantje" op de trap ,waar je bv een reiskoffer tegenop kan rijden ?.... Heb dit alles zo ook aan van der Valk zelf bericht... Doe ermee wat U ermee moet doen, mvrgr Harry Slomp
fdeckwitz
01 juli 2020
De kamer was heerlijk ruim en was van alle gemakken voorzien. Er waren m.i. niet genoeg stopcontacten ; slechts 2, waarvan een in beslag genomen werd door de tv. Keurige badkamer met alles erop en eraan. We hebben geweldige service ervaren toen we informeerden naar de verbinding naar Leiden: We werden met de shuttle-bus naar het treinstation vervoerd. De onbeperkte toegang tot het Avifauna was een aangename bijkomstigheid. Was zeer de moeite waard.
hansnoYjNT
29 juni 2020
Van der Valk Hotel Avifauna is een mooi hotel met een nog prachtiger park (gratis toegang voor gasten) vol met mooie natuur en vogels en andere dieren. Onze kamer was ruim. Jammer dat er geen airco was want de kamer was erg warm en ook niet met de deur open niet koel te krijgen. Het ontbijt en diner waren top, zeer goed verzorgd. Bij van der Valk werken vriendelijke mensen met passie voor hun werk.
deelder2
27 juni 2020
Geweldig personeel,zeer goede bediening
mprenger
23 juni 2020
Alles was prima geregeld, fijne hotelkamer, schoon en comfortabel bed. Dat de entree kaartje van Avifauna inclusief zijn is zeer leuk. Een mooi park.! Ondanks de corona regels kun je je er nog goed vermaken. Ook de corona regels bij het hotel waren dik in orde. Ontbijt a l carte geserveerd. We komen zeker nog eens terug.