Nederland Zuid-Holland Nieuwerkerk a/d IJssel Van der Valk Hotel Nieuwerkerk
Van der Valk Hotel Nieuwerkerk Van der Valk Hotel Nieuwerkerk
Waarde €   144,00
€ 1
In het hartje van de Randstad ligt het prachtige Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel. Op slechts 15 minuten rijden ligt het centrum van Rotterdam. In deze bruisende havenstad kunt u heerlijk shoppen, met de kinderen naar Diergaarde Blijdorp of het Maritiem Museum bezoeken. Ook een rondvaart door de Rotterdamse haven is een absolute aanrader. Of geniet je liever van een adembenemend uitzicht vanaf het uitkijkplatform van de Euromast?
Ook het nabijgelegen Gouda met haar sprookjesachtige stadhuis en sfeervolle grachten is een bezoek dubbel en dwars waard. Trek je er liever op uit in de natuur? Geniet dan fietsend of wandelend van de groene polders en de weidse plassen van dit waterrijke gebied.

  • 1 x een overnachting in een Comfort kamer
  • Vrij gebruik van wellness
  • Vrij gebruik van fitnessruimte
Gemiddelde score 8,1 (351 reviews)
anssies
21 april 2021
Fijn hotel, netjes,schoon, goed parkeren en lekker gegeten (op onze eigen kamer). Het is prachtig fietsen in de omgeving.Kortom een aanrader!
lisseth
19 april 2021
Schoon, beperkte zenders op tv en helaas ook geen smart zoals in de meeste van de valk hotels, vriendelijke mensen, niet echt veel te doen in het hotel of rondom in de omgeving. Gewend dat je een late check-out kunt doen met bijbetaling echter was dit niet mogelijk uitsluitend op zondag. Uitchecken was reeds om 11 ipv 12 zoals bij de meeste van de valk hotels. Wat uitzonderlijk was, was dat we gewoon in het restaurant mochten ontbijten (wat weg fijn was maar ook wel weer onwennig omdat dat alweer een tijd geleden is. Ontbijt was perfect geregeld en van goede kwaliteit en hoeveelheid.
wil.ma
19 april 2021
Een fijne overnachting gehad! Kamer was iets kleiner van wat wij gewend zijn bij v/d Valk,maar er was wel alles aanwezig!!! Komen zeker nog een keertje terug. Personeel was erg vriendelijk 👍
irma-van-weeren
17 april 2021
Weer heerlijk gehad daar. Wij nemen wel altijd de luxe kamer.( kun je lekker je deuren open doen.)ook weer de 3 gangen menu erbij geboekt.ondanks deze zeer rustige tijd, een hele goede keuze kaart. En goede porties.zelfs de dame blanc nog 3 bolletjes. Gebeurd niet veel meer.ga zo door, komen zeker terug.
b.kok3
16 april 2021
Nieuwerkerk aan de IJssel: Correct ontvangen, duidelijke info, heldere verwijzing naar de kamer, Van de benoemde comfort hebben we genoten. Bediening ontbijt uitermate genoeglijk. Zeer gewaardeerd !