Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Waarde €   90,00
€ 13

Vertrouwde locatie in de Gelderse Achterhoek

Hotel Landgoed Ehzerwold - Nederland - Almen

  • Koffie of thee bij vertrek
Gemiddelde score 8,2 (3411 reviews)
lavandijk
17 september 2021
Leuk hotel. Prima
karinverhoeff
15 september 2021
Het is een goed hotel met een uitgebreid diner en een heerlijk ontbijt, verder is het leuk om de buurt te verkennen per fiets en knooppuntroutes te maken naar leuke plaatsjes, alleen het weer moet wel een beetje mee zitten.
Pieter&Paula
15 september 2021
Prachtige locatie, vriendelijk personeel. Ruime kamer. Goed ontbijt. Geen koffie- en theefaciliteiten op de kamer. Je ruikt dat er honden op de kamer mogen.
donkervoort25
14 september 2021
Net hotel, vriendelijk personeel, mooie locatie en zeer mooie ( fiets ) omgeving
louza
13 september 2021
Erg mooie locatie in een prachtige omgeving midden in het bos met een gezellig terras erbij. Er was 's avonds een lopend buffet voor een redelijke prijs, we hebben er heerlijk gegeten. Het personeel was erg vriendelijk. Erg leuk was ook dat er voor onze hond een kleedje klaar lag waar een paar hondenkoekjes in een strik op lagen.