Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
  • Euroveiling
  • 1 jaar geldig
  • Inclusief ontbijt
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Waarde €   90,00
Veiling gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
Jij hebt de veiling gewonnen! :-)
Geplaatste bod: €
Jammer
Iemand anders heeft gewonnen :-(
Winnaar:
Veiling gesloten
Winnaar:
€ 18
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen

Vertrouwde locatie in de Gelderse Achterhoek

Hotel Landgoed Ehzerwold - Nederland - Almen
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden

De Gelderse Achterhoek wordt gekenmerkt door groen, rust en ruimte. Hotel Landgoed Ehzerwold is prachtig gelegen in de Berkelvallei, nabij het rustieke dorp Almen grenzend aan een mooi natuurgebied. Ook voor de actieve bezoeker is hier voldoende te beleven: de omgeving leent zich uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten.


Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 1 x een heerlijk ontbijtbuffet
  • Toeristische informatie over de omgeving
  • Koffie of thee bij vertrek
  • Gratis Wifi en parkeren
Gemiddelde score 8,2 (3329 reviews)
gerrie-curacao
23 juni 2021
7,0
Hotel ligt mooi in de bossen, ontbijt en diner buffet is goed. Mooie fietsroutes. Minpunten vinden wij , de warmte op de kamer, geen airco maar ook geen plafond ventilator, en buiten mag er gerookt worden maar de rook kwam wel je kamer raam binnen. Daar moeten ze echt iets aan veranderen.
Vera Wartna
22 juni 2021
9,0
Super plek en prima hotel. Personeel is super vriendelijk
mekhan
22 juni 2021
8,0
Lunch tot 16u. Kwaliteit en hoeveelheid zeer goed. Heerlijke omgeving voor wandelen en fietsen in het groen.
Vera Wartna
21 juni 2021
9,0
Fijn hotel, netjes en vriendelijk personeel. Eten is gewoon prima
Hundje
19 juni 2021
9,0
Fijn hotel. Mooie omgeving. Mooi schaduwrijk terras. Vriendelijk personeel. Voor herhaling vatbaar.


Beschikbare aankomstdagen (regelmatig bijgewerkt)


 
Copyright © 2021 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten