Nederland Gelderland Almen Hotel Landgoed Ehzerwold
Hotel Landgoed Ehzerwold Hotel Landgoed Ehzerwold
Waarde €   90,00
€ 15

Vertrouwde locatie in de Gelderse Achterhoek

Hotel Landgoed Ehzerwold - Nederland - Almen

  • Koffie of thee bij vertrek
Gemiddelde score 8,2 (3385 reviews)
eelwie
31 juli 2021
Rustige en mooie omgeving. Goede plek om van daar uit te wandelen of te fietsen of bijv. naar Zutphen of Deventer te gaan. Prettige sfeer mede door attent personeel.
Jacco12
31 juli 2021
Het hotel is gelegen in een prachtige omgeving. Zeker als je houd van wandelen en fietsen. De kamer is wat gedateerd. Ontbijt is prima. je kunt bij mooi weer heerlijk op het terras zitten. 2x het dinerbuffet genomen. De eerste dag was het beter dan de tweede dag. Is natuurlijk ook een kwestie van smaak. Heb wel de indruk dat er onderbezetting is qua bedienend personeel. Al met al, mede door het goede weer, een prima verblijf gehad.
skj3
31 juli 2021
Mooie locatie, prachtige fiets en wandelomgeving en heerlijk ontbijt. Aanrader
Astrid Bosch
31 juli 2021
Heerlijk vrijheid-blijheid hotel in een prachtige omgeving. Vriendelijke medewerkers, alles is hier gemoedelijk en ontspannen. De huidige regeling met de reservering van ontbijtmoment bevalt ons heel goed: weinig drukte bij het buffet en plek genoeg. Fijne electrische fietsen gehuurd en mooi gewandeld in de directe omgeving. Tot de volgende keer !
streef43
31 juli 2021
uitstekend