Nederland Gelderland Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Waarde €   85,00
€ 8

Een oase van rust nabij Harderwijk

Hof van Putten - Nederland - Putten

Het gastvrije Hof van Putten is prachtig gelegen vlak bij de uitgestrekte bossen van de veluwe. Maak mooie fiets- en wandeltochten, ga op koopjesjacht in Bataviastad, geniet van een spetterend bezoek aan Dolfinarium Harderwijk of beleef een dag vol avontuur in Walibi. Een ding is zeker, hier kom je volledig tot rust.

  • Gratis gebruik infraroodsauna
Gemiddelde score 7,9 (397 reviews)
fam.dongen
04 januari 2021
goed bed, geen fijne kussens badkamer gedateerd goede T.V gunstige ligging slecht licht op de kamer
keesv
22 december 2020
De Hof van Putten biedt steeds weer een plezierig verblijf. Het hotel ligt op een mooi terrein in de nabijheid van het dorpscentrum en van de bossen. Het personeel is vriendelijk en servicegericht. Bed en badkamer zijn fijn, ontbijt prima, ook in coronatijd (afhalen en op de kamer nuttigen). Prima parkeergelegenheid. Aanbevolen adres voor korter of langer verblijf!
Agnes1234
05 december 2020
Het gaat om het Hof van Putten, prachtige locatie, rust en groen, groot terrein waarop het hotel staat. Fietsenstalling. Ik kwam met OV fiets en receptie telefonisch gevraagd of station Ermelo of Putten dichterbij was. Receptionist zei dat het dacht hij weinig uitmaakte. Wellicht kon ik geen fiets in Putten huren, de NS is daar allemaal niet zo duidelijk in en de OV fiets in Ermelo zat in een kluis die moeilijk te openen bleek. Geen mens in de buurt om je te helpen. De receptionist stelde eerst voor dat ik nog zou betalen, was niet op de hoogte dat Hotelkamervoucher al betaald was. Het eten was prima maar ik had een Veluws stoofpotje genomen met rode kool. Er waren op dat moment, sneu voor het hotelwezen, maar 5 gasten binnen die allemaal ook nog niet eens kwamen eten. Ik kreeg een andere groente erbij; soort salade. Gevraagd waar de rode kool was, maar die zou onderin het stoofpotje hebben gezeten: niets ontwaard daarvan. Wees dan eerlijk. Verder een prima hotel en zeker wil ik er nog een keertje naar toe.
Deborah de Romijn
29 november 2020
Prachtig hotel, uitstekend gegeten en uitermate vriendelijk personeel.
nicjac
23 november 2020
Goed hotel en prima ontbijt Het personeel is zeer vriendelijk.