Nederland Gelderland Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Waarde €   85,00
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,09 p.p.p.n.   verblijfskosten

Een oase van rust nabij Harderwijk

Hof van Putten - Nederland - Putten

Het gastvrije Hof van Putten is prachtig gelegen vlak bij de uitgestrekte bossen van de veluwe. Maak mooie fiets- en wandeltochten, ga op koopjesjacht in Bataviastad, geniet van een spetterend bezoek aan Dolfinarium Harderwijk of beleef een dag vol avontuur in Walibi. Een ding is zeker, hier kom je volledig tot rust.

  • Gratis gebruik infraroodsauna

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,9 (330 reviews)
vectra b
29 maart 2020
NIKS VAN GEHOORD OF ZE OPEN WAREN DUS NIET GEGAAN GELD WEG VAN DER VALK BELDE MIJ WEL OM TE ZEGGEN DAT ZE DICHT WAREN
Karinbakker70
26 maart 2020
3,0
Hadden mijn ouders een overnachting kado gedaan voor haar verjaardag. Door het corona virus durfden ze het niet aan, dus zijn niet geweest. Heb contact gehad met het hotel hun antwoord was ze kunnen gewoon komen wij zijn open. Maar alle restaurants zijn overal gesloten dus geen warm eten en geen ontbijtbuffet wel ontbijtpaketje. Sorry hoor maar dan ga je toch niet een nachtje weg. Had het geld niet terug gehoeven, maar in ieder geval een tegoedbon voor ln het naseizoen. Servies dus niet best. Geen aanrader
Jacobkrisda
22 maart 2020
Vriendelijk personeel, hotel rustig gelegen, goede parkeergelegenheid, ruime schone kamer
sjaakdlFXa
20 maart 2020
Mooi hotel op loop afstand van het centrum van Putten. Wij mochten in een luxe suite verblijven, ivm sluiting van het groot gedeelte van het hotel. Prachtige kamer , met alle voorzieningen. Het ontbijt kregen we op de kamer ipv een buffet. Dat ontbijt was erg matig en teleurstellend. Geen koffie of thee , had veel beter gekund. In veel b&b krijg je ook een ontbijt op de kamer, zo slecht als dit hebben we nog nooit mee gemaakt. Jammer een gemiste kans
groemich44
19 maart 2020
Helaas door de corona virus geen gebruik gemaakt van de al geboekte overnachting. Jammer want we vinden het een prettige bestemming.