Nederland Utrecht Utrecht Carlton President Utrecht
Carlton President Utrecht Carlton President Utrecht
Waarde €   169,00
€ 59

Luxe, ontspanning en genieten in Utrecht

Carlton President Utrecht - Nederland - Utrecht

Kom jij de nieuwste hotspot van Utrecht ontdekken? Dit viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten ligt aan de rand van de Domstad en heeft alles in huis voor een aangename stedentrip vol luxe en ontspanning: shop till you drop in de sfeervolle binnenstad, beklim de Domtoren, maak een rondvaart over de grachten of smul van heerlijke hapjes in een restaurant.

  • Ontvangst met een welkomstdrankje
  • 1 x een overnachting in een Standaard kamer
  • Vrij gebruik wellnessfaciliteiten  (van 7 tot 13u vrij toegankelijk, daarna kan de wellness prive afgehuurd worden tegen betaling --> zie algemene informatie van het hotel)

Gemiddelde score 8,5 (256 reviews)
Hans52
12 september 2021
Prima kamer, de badkamer was superschoon (iets waar heel veel hotels een voorbeeld aan kunnen nemen. Denk maar eens aan haren in putjes, kalk in douchekoppen, gescheurde c.q verdwenenen voegen, toiletten die er op het eerste gezicht redelijk uitzien, maar in feite smerig zijn). Ook de kamer zag er perfect uit en is voorzien van thee-en koffiefaciliteiten, koelkast, en een safe.
hschumacher
12 september 2021
Wat een gezellig en gastvrij hotel. We voelden ons thuis en wat werden we verwend.
van poorten
10 september 2021
Mooi hotel super mooie kamer hadden een upgrade gedaan..alles zeer schoon ... ontbijt is goed verzorgd genoeg keus ...vriendelijke medewerkers behulpzaam
lizaanne
10 september 2021
Fijn hotel, relaxte sfeer.Prima ontbijt.Prachtig design.Leuk personeel.Diner viel tegen, ook erg lang moeten wachten op bestelling.
gjbalder
09 september 2021
Prima hotel met goed en vriendelijk personeel.