Nederland Limburg - NL Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Waarde €   159,00
€ 49

Vorstelijk genieten aan het water in Limburg

Parkhotel Horst - Nederland

  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
Gemiddelde score 8,3 (156 reviews)
marisaKh3A
04 juli 2020
Fijn hotel gelegen in een mooie groene omgeving. De kamer was raar ingedeeld waardoor er weinig ruimte was om langs het bed te lopen. Bedden lagen wel goed, badkamer was prima en prettig om zelf koffie en thee te kunnen zetten. 'S Avonds heerlijk gegeten in restaurant Boff. Ook ontbijt was goed. Personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam.
geert-jan_vdmeer
01 juli 2020
Erg leuk hotel, gastvrij personeel en een mooie lobby. Het restaurant bereidde heerlijk eten.Enige aandachtspunt is dat de kamer iets schooner mag: was niet gestofzuigd en douche putje lag los.
Bruij00
27 juni 2020
Prachtig hotel met nette kamers en fijne douche. Aan de achterkant van het hotel loop je zo naar het strandje met zwem vijver. Ontbijt was niet heel uitgebreid maar verder wel prima
jjvand2DTU
26 juni 2020
super fijn!!
sumy
09 juni 2020
Prachtig gelegen hotel. Jammer dat kamer niet schoon was. Matras is slecht en slap. Je rolt er vanaf. Ook badkamer is gedateerd door hoge douche instap onveilig. Restaurant is super. Bediening perfect.