Nederland Noord-Holland Helmond Fletcher Wellness-Hotel Helmond
  • Geldig t/m 1 jan 2021
Fletcher Wellness-Hotel Helmond Fletcher Wellness-Hotel Helmond
Waarde €   79,00
€ 29

Hotel met luxe wellnessresort gelegen in Helmond

Fletcher Wellness-Hotel Helmond - Nederland

Fletcher Wellness-Hotel Helmond ligt in de relatief onbekende maar zeer gezellige en historische stad Helmond in Brabant, gelegen nabij Eindhoven. Het hotel beschikt over BLUE Wellnessresort Helmond, een fitnesscentrum, Restaurant Grill Factory op Suyt en 10 bowlingbanen. Voor de echte avonturier biedt de omgeving de mogelijkheid om prachtige fiets- en wandeltochten te maken.

  • 1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
  • Keuze uit 26 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit 72 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 5,- p.p.p.n.)