Nederland Limburg - NL Thorn Fletcher Hotel-Restaurant La Ville Blanche
  • Geldig t/m 1 jan 2021
Fletcher Hotel-Restaurant La Ville Blanche Fletcher Hotel-Restaurant La Ville Blanche
Waarde €   49,00
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Sfeervol verblijf in karakteristieke Limburgse Thorn

Fletcher Hotel-Restaurant La Ville Blanche - Nederland

Midden in het centrum van Thorn, vanwege de vele witgepleisterde gebouwen ook wel ‘het witte stadje’ genoemd, ligt het karakteristieke Hotel-Restaurant La Ville Blanche. Het stadje herbergt een schat aan cultuurhistorie. Hier waant u zich in de Middeleeuwen! Een wandeling, zoals ook de Koninklijke familie liep, langs de prachtige Stiftskerk en de historische panden is zeker de moeite waard. Thorn is omgeven door natuur en grenst aan de Maasplassen, waar u lekker kunt uitwaaien en genieten van de prachtige seizoenen. Tijdens een wandeling door Thorn, leer u het stadje van een andere kant kennen en bij terugkomst kunt u genieten van onze heerlijke gerechten.

  • 1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
  • Keuze uit 26 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit 72 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 5,- p.p.p.n.)

  • € 9,00 veilingkosten