Nederland Zeeland Wemeldinge Hotel Wemeldinge
Hotel Wemeldinge Hotel Wemeldinge
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen de prachtige Oosterschelde ontdekken

Hotel Wemeldinge - Nederland - Wemeldinge

Kom heerlijk tot rust en beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije en rustige familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

  • 2 x een overnachting in een Compact kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,85 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 6,9 (53 reviews)
Jean Abby
26 december 2018
Vriendelijke ontvangst propere kamer lekker ontbijd het kerstmenu op kerst avond was subliem
info6746
23 december 2018
Oubollige kamer, spinnenrag op plafond, slechte ventilatie in de douche.Erg gehorig, bed ligt alsof je in een banaan ligt.
lingemeer79
05 december 2018
Leuk hotel. Een beetje gedateert, maar het personeel was heel aardig en behulpzaam.
marina62
03 december 2018
aardige mensen , oud hotel en dat is te zien, bedden zijn ok de badkamer was netjes maar zat met kit aan elkaar geen plaatje bij de spiegel wel een houder maar erg schoon dat zie je niet zo vaak meer
Sylviacox-66
03 november 2018
Het hotel was een gezinshotel niet bijzonder maar wel gezellig Personeel zeer vriendelijk bed lekker en ontbijt prima