Nederland Zeeland Wemeldinge Hotel Wemeldinge
Hotel Wemeldinge Hotel Wemeldinge
€ 75
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Kom heerlijk tot rust en beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije en rustige familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

  • 2 x een overnachting in een Compact kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,85 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 6,9 (70 reviews)
koos-westerink
01 juni 2019
Het is een wat gedateerd hotel , ligt wel mooi wij hadden een compact kamer klein maar ook via de veiling dus niet het meeste geld voor betaald, het ontbijt is eenvoudig . Het aanzien is wat verwaarloosd daar zou heel veel winst mee te behalen zijn als de tuin eens grondig aangepakt zou worden ( het is maar een tip )
Booycot
31 mei 2019
Best aardig. beetje klein, wel knus. Goed ontbijt. Kamer wat klein met een kleine douche/toiletruimte. Diner smaakte goed, allen waren vlees en groente nogal koud. Geen verwarmde borden.
ChrisCox1952
29 mei 2019
Prettige vriendelijke ontvangst, kamer met uitzicht op tuin, goede bedden.Onze kamer had een douche, temperatuur handmatig met koud/warm knop in te stellen, maar temperatuur bleef op ingestelde staan Alles ietwat gedateerd maar dat hebben we niet als probleem ervaren, zeker niet voor prijs welke we ervoor betaald hebben. Goed en gevarieerd ontbijt ( geen warme gerechten ), s'avonds lekker gegeten Voor paar dagen zeker te doen, wij waren in ieder geval tevreden
paulbvuoDx
28 mei 2019
Vriendelijke ontvangst en personeel. Hotel basic maar heel netjes. Ontbijt goed. Hotel aan renovatie toe.
mima1972
25 mei 2019
Erg verouderd, kleine kamers. Eerder naar huis gegaan nadat we wakker zijn geworden met bedden uit elkaar geschoven.