Nederland Limburg - NL Kerkrade Fletcher Hotel-Restaurant Kasteel Erenstein
  • Geldig t/m 1 jan 2021
Fletcher Hotel-Restaurant Kasteel Erenstein Fletcher Hotel-Restaurant Kasteel Erenstein
Waarde €   64,00
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht in een kasteel nabij Maastricht

Fletcher Hotel-Restaurant Kasteel Erenstein - Nederland

In het zuiden van Limburg staat een prachtig kasteel uit de 14e eeuw. Kasteel Erenstein is onderdeel van Fletcher Hotel-Restaurant Kasteel Erenstein**** en wordt omgeven door een slotgracht en beschikt over een schitterende barokke kasteeltuin met vijvers en fonteinen.

  • 1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
  • Keuze uit 26 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit 72 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 5,- p.p.p.n.)

  • € 9,00 veilingkosten