Nederland Zeeland Wemeldinge Hotel Wemeldinge
Hotel Wemeldinge Hotel Wemeldinge
€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Kom heerlijktot rust en beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije en rustige familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

  • 1 x een overnachting in een Compact kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,85 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 6,9 (72 reviews)
ARNGAB
17 september 2019
Hotel Wemeldinge is een eenvoudig hotel waar de bedden goed zijn en de maaltijden verzorgd. Het baadt in een intieme en ongedwongen sfeer zowel buiten als binnen. Wij houden ervan als sommige zaken niet perfect zijn want wijzelf… zijn ook niet perfect.
ajdereuver
01 juli 2019
Kan beter van de site afgehaald worden want is bijna nooit beschikbaar, kamer klein, benauwd er staat wel een ventilator want anders gaat slapen echt niet lukken want er kan geen raam open, wc heeft geen ventilatie cq afzuiger dus lucht op de kamer brr dat is niet fris vooral als er geen raam open kan voor frisse lucht, matrassen aan vervanging toe slap en doorgezakt, ontbijt zeer magertjes.
koos-westerink
01 juni 2019
Het is een wat gedateerd hotel , ligt wel mooi wij hadden een compact kamer klein maar ook via de veiling dus niet het meeste geld voor betaald, het ontbijt is eenvoudig . Het aanzien is wat verwaarloosd daar zou heel veel winst mee te behalen zijn als de tuin eens grondig aangepakt zou worden ( het is maar een tip )
Booycot
31 mei 2019
Best aardig. beetje klein, wel knus. Goed ontbijt. Kamer wat klein met een kleine douche/toiletruimte. Diner smaakte goed, allen waren vlees en groente nogal koud. Geen verwarmde borden.
ChrisCox1952
29 mei 2019
Prettige vriendelijke ontvangst, kamer met uitzicht op tuin, goede bedden.Onze kamer had een douche, temperatuur handmatig met koud/warm knop in te stellen, maar temperatuur bleef op ingestelde staan Alles ietwat gedateerd maar dat hebben we niet als probleem ervaren, zeker niet voor prijs welke we ervoor betaald hebben. Goed en gevarieerd ontbijt ( geen warme gerechten ), s'avonds lekker gegeten Voor paar dagen zeker te doen, wij waren in ieder geval tevreden