Nederland Overijssel Beuningen Fletcher Hotel-Restaurant Dinkeloord groepsbon
  • Geldig t/m 1 jan 2021
Fletcher Hotel-Restaurant Dinkeloord groepsbon Fletcher Hotel-Restaurant Dinkeloord groepsbon
Waarde €   56,00
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Genieten in het natuurschoon van Beuningen

Fletcher Hotel-Restaurant Dinkeloord groepsbon - Nederland

Kom thuis in Twente! In het prachtige natuurgebied Lutterzand en aan het riviertje de Dinkel, vindt u het Fletcher Hotel-Restaurant Dinkeloord. In de bosrijke omgeving van dit hotel kunt u uitstekend terecht voor indrukwekkende fiets- en wandeltochten. Het is werkelijk een oase van rust. Langs de oevers van de rivier vind u vele vogelsoorten, mooie zandstroken en spectaculaire afkalvingen. Natuurliefhebbers komen hier niks te kort.

  • 1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
  • Keuze uit 26 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit 72 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 5,- p.p.p.n.)

  • € 9,00 veilingkosten