Nederland Groningen Zeegse Fletcher Hotel-Restaurant De Zeegser Duinen
  • Geldig t/m 1 jan 2021
Fletcher Hotel-Restaurant De Zeegser Duinen Fletcher Hotel-Restaurant De Zeegser Duinen
Waarde €   56,00
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Fletcher Hotel-Restaurant De Zeegser Duinen**** is gelegen in het dorpje Zeegse en bevindt zich in de provincie Drenthe. Zodra u binnenkomt bij het hotel voelt het als thuiskomen. Hier proeft u wat echte gastvrijheid is. Vanuit het hotel starten verschillende fiets- en wandelroutes door de prachtige omgeving.

  • 1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
  • Keuze uit 26 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit 72 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 5,- p.p.p.n.)

  • € 9,00 veilingkosten